Zgarnij 10% rabatu na niektóre usługi
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Miejski serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu

Rozglądasz się za zaufaną osobą, która pomoże Ci w opiece nad Twoim ukochanym pupilem? Nie musisz szukać jej samodzielnie!

Alvis to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu i okolicy. Tutaj zajmiemy się Twoim czworonożnym przyjacielem, zapewniając mu dużo radości i uwagi.
Serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu – dlaczego my?
  • Wnikliwa weryfikacja
    Dokładnie weryfikujemy przyszłych opiekunów, zbierając ich pełne dane osobowe. Sprawdzamy również umiejętności kandydatów zarówno w teorii, jak i praktyce. Pracę u nas dostaje średnio 1 na 20 chętnych.
  • Nacisk na bezpieczeństwo
    Opiekunowie Alvis dysponują specjalistycznym sprzętem do wyprowadzania psa na spacer. Dzięki temu masz pewność, że Twój pupil będzie bezpieczny i nie ucieknie.
  • Bieżący kontakt
    Pracujemy nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy oraz święta. Dostarczamy Ci również raport z przebiegu opieki lub spaceru. Dzięki temu zawsze wiesz, jak miewa się Twój czworonożny przyjaciel.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz, jak możemy Ci pomóc!
Naciskając przycisk "wyślij" akceptujesz Politykę Prywatności

Sprawdź, kto nam zaufał!

Serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu

Zobacz, jak to wygląda!

Dlaczego opiekunowie Alvis?

1. Wiemy, z kim pracujemy
Zawsze wnikliwie weryfikujemy przyszłych opiekunów. Sprawdzamy ich konta w mediach społecznościowych oraz gromadzimy niezbędne dokumenty.
2. Sprawdzamy umiejętności w teorii i praktyce
Przed rozpoczęciem współpracy prosimy kandydatów o podejście do szkolenia teoretycznego i zajęć praktycznych pod okiem doświadczonego mentora.
Kim jesteśmy?

Poznaj naszą drużynę!

Często zadawane pytania