Otrzymaj rabat 35 zł na pierwsze zamówienie z kodem LISTOPAD35
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności

Opinie naszych Klientów

Maciej i Mido
Ten uroczy piesek o imieniu Mido jest naszym stałym podopiecznym, a właściciel Mido postanowił się z Wami podzielić swoimi wrażeniami.
Marta & Marcin i Maru
Zapraszamy do obejrzenia tego filmiku i doświadczenia niezwykłej więzi między Maru a jego kochającymi właścicielami.
Patrick & Lena i Tommy
Tommy jest nieodłącznym członkiem naszej wielkiej rodziny, a właściciele postanowili podzielić się swoimi doświadczeniami z Państwem.
Agata i Zenek
Z dumą i radością prezentujemy opinię jednej z naszych cenionych Klientek. To dla nas wielka przyjemność opiekować się uroczym kotkiem o imieniu Zenek, który jest naszym stałym podopiecznym od dwóch lat.
Karina i Tekila
Poznajcie Panią Karinę, która była pierwszą klientką Alvis! To właśnie Pani Karina otworzyła „puszkę pandory”, rzucając przy tym urok samych pozytywnych zdarzeń w Alvis. Po raz pierwszy mieliśmy okazje zając się Tequilą, wspaniały czarny futrzak dający wiele miłości i radości.
Marta i Leon&Mela
Mamy szereg stałych i zaufanych Klientów, którzy chętnie powierzają nam swoje zwierzaki. Posłuchajcie Pani Marty, która od 3 lat korzysta z usług Alvis, a jej dwa flaty: Mela i Leon to zdecydowanie nasi czworonożni ulubieńcy!

Sprawdź opinie o Alvis, które zostawili nasi klienci w internecie!