Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
ALVIS

Misja "ALVIS" – stać się solidnym asystentem w rozwiązywaniu głównych problemów utrzymania zwierzaka, a także dać możliwość maksymalnej liczbie osób posiadać u siebie czworonożnego przyjaciela.

Alvis w liczbach
Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem opieki nad zwierzętami
Świadczymy ponad 1000 usług miesięcznie
W ciągu dwóch lat naszej pracy zaufało nam ponad 900 zadowolonych klientów
Dostaliśmy ocenę 5/5 w Google i Facebook
Jesteśmy jedynym serwisem w Polsce działającym w wielu miastach oraz zapewniającym szkolenia dla pracowników.
Zatrudniamy ponad 400 wykwalifikowanych opiekunów w różnych miastach
1
1000
900
1
400
5/5
Jak serwis opieki nad zwierzętami zmienia życie?

Dlaczego my?

Zaufanie
Dokładnie sprawdzamy i szkolimy przyszłych pracowników ALVIS. Tylko 1 na 20 kandydatów zostaje opiekunem. Dzięki temu wiemy, że Twój pupil jest w dobrych rękach.
Bezpieczeństwo
Podczas spacerów wykorzystujemy specjalny sprzęt, który zapewnia psu bezpieczeństwo i chroni przed jego ucieczką.
Stały kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, także w weekendy oraz święta. Po spacerze, wizycie lub opiece otrzymujesz szczegółowy raport ze zdjęciami swojego zwierzaka i najważniejszymi informacjami. Dzięki temu zawsze wiesz, co słychać u Twojego pupila.

Współpracujemy z

Historia powstania serwisu

Z pasji do zwierząt
Kto wyprowadzi psa i zaopiekuje się zwierzakiem podczas mojej nieobecności? Często z powodu zajęcia pracą, poddania się kwarantannie lub z innych powodów właściciele psów nie mogą poświęcić wystarczająco dużo uwagi i opieki swoim ukochanym zwierzętom. Wraz z pojawieniem się w rodzinie czworonożnego przyjaciela, przed odpowiedzialnym właścicielem pojawia się pytanie: kto wyprowadzi psa i zaopiekuje się zwierzakiem podczas mojej nieobecności? Serwis opieki nad zwierzętami Alvis oferuje usługi wyprowadzania psów oraz opiekę nad zwierzętami w domu klienta lub w domu opiekuna.
Czytaj więcej
Przydatny blog o zwierzętach dla opiekuńczych właścicieli