Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Close
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

ALVIS

Misja "ALVIS" – stać się solidnym asystentem w rozwiązywaniu głównych problemów utrzymania zwierzaka, a także dać możliwość maksymalnej liczbie osób posiadać u siebie czworonożnego przyjaciela.

Dlaczego my?

Zaufanie
Dokładnie sprawdzamy i szkolimy przyszłych pracowników ALVIS. Tylko 1 na 20 kandydatów zostaje opiekunem. Dzięki temu wiemy, że Twój pupil jest w dobrych rękach.
Bezpieczeństwo
Podczas spacerów wykorzystujemy specjalny sprzęt, który zapewnia psu bezpieczeństwo i chroni przed jego ucieczką.
Stały kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, także w weekendy oraz święta. Po spacerze, wizycie lub opiece otrzymujesz szczegółowy raport ze zdjęciami swojego zwierzaka i najważniejszymi informacjami. Dzięki temu zawsze wiesz, co słychać u Twojego pupila.
Jak serwis opieki nad zwierzętami zmienia życie?
Byłem pewien, że mój pies w życiu kogoś innego nie wpuści za próg. Ale opiekun odważnie, krok po kroku, nawiązał kontakt — w końcu udało jej się! Teraz Roki, gdy pojawiają się wyprowadzacze, szczeka nie ze strachu, ale z radości...
Podczas pierwszej wizyty w serwisie Roki dosłownie nie wpuścił wyprowadzacza do mieszkania i nie pozwolił się dotknąć — nie mówiąc już o założeniu obroży. Szczekał i warczał.
Wyprowadzacz zaczął od wyjścia z Roki do przedsionka: tam ten rodzaj agresji przejawia się mniej niż na swoim terytorium — które, według psa, próbuje przechwycic wyprowadzacz. Przez pewien czas wyprowadzacz po prostu siedział i rozmawiał z Roki, aby go uspokoić i przekonać o swoich pokojowych intencjach. Nawet śpiewał piosenki: mój pies najbardziej lubił twórczość Jennifer Lopez. :D
Stopniowo podłączaliśmy smakołyki — w ten sposób udało się dotrzeć do klatki schodowej, gdzie Roki pozwolił założyć obrożę. Pozostał ostatni krok: założyć obrożę w mieszkaniu. Tutaj nie było potrzeby użycia na zachętę smakołyków, aby odwrócić uwagę psa wystarczające okazało się tylko polecenie "siad", ale co najważniejsze- udało się!
Ogólnie rzecz biorąc, Roki teraz leci teraz w obrozy sam, żądając, aby szybko go zapiąć i iść na spacer.
Wyjechaliśmy na wakacje i zostawiliśmy naszego "anioła" przyjacielowi, w końcu musieliśmy wymienić drzwi wejściowe i poradzić sobie z sąsiadami i zarządcą: "aniołek" wył dwa dni bez przerwy.

Musieliśmy pilnie i, co najważniejsze, zdalnie szukać nowej opieki - i takiej, żeby Eli nie zostawała sama w domu na długi czas. Szukaliśmy długo i bez efektów, jak zwykle u wszystkich opiekunów i w hotelach psy są pozostawione w klatkach lub zostawiane same na cały dzień. Postanowiliśmy spróbować usługi opiekuńczej i zostawić psa opiekunowi z Alvisa. Starannie spisano wszystkie nasze wymagania i powiedzieli, że spróbują wybrać dla nas odpowiedniego opiekuna (fajnie, że pierwsza komunikacja była możliwa przez WhatsApp, ponieważ roaming i tak dalej).

W rezultacie następnego dnia znaleźli opiekuna, który jest gotowy do podjęcia "problematycznego psa", a nawet nie zostawiać go samego przez prawie dwa tygodnie! Tego samego dnia zadzwoniliśmy do opiekuna, poznaliśmy się, szczegółowo omówiliśmy wszystkie niuanse, co i jak. To bardzo wygodne, że spotkania mogą odbyć się online i bez obecności samej Eli.

W końcu opiekun zgodził się zabrać naszego szczeniaka do siebie, stanowczo przetrwał wszystkie próby w postaci zjedzonej tapety, porysowanych drzwi i skakania na łóżko o 5 rano! Pies otrzymał tyle uwagi, na ile na pewno nie mogę sobie pozwolić:)) chodzili na spacery 3 razy dziennie przez 1-2 godziny, pojechali do lasu, puszczali kaczki na jeziorze, zobaczyli krowy, grali w piłkę — Ogólnie Rzecz Biorąc, Eli miała dużo zabawy!

Cóż, najważniejsze jest to, że każdego dnia opiekun pisał, opowiadał co robią, jak sobie radzą, wysyłał zdjęcia i filmy. W rezultacie nie martwiliśmy się o psa: tak naprawdę ona również była na wakacjach!:)

Dziękuję bardzo za usługę! I wielkie podziękowania dla opiekunki, która stała się na chwilę drugą mamą dla naszej kudłatej córeczki!:)
More products
Wiktoria
Jestem studentką oceanografii. Mieszkam w Sopocie razem z moimi dwoma kocimi chłopcami: Nastianem i Teddim, oraz słodką jeżynką Prymulką. Pomimo, że zazwyczaj na studia nie zabiera się ze sobą swoich pupili, to ja nie mogłam wyobrazić sobie prawdziwego domu bez zwierząt, dlatego zabrałam ze sobą starszego kotka, a mniejszego przygarnęłam z ulicy jak jeszcze miał kilka dni, a po mamie kociaka nie było ani śladu. Z kolei w mieście rodzinnym mam wspaniałego owczarka niemieckiego o imieniu Suri, z którym uwielbiam chodzić na spacery i jeździć na rolkach. Każdym pupilem zajmę się jak swoim i będę kochać jak swoje, ponieważ tylko zwierzęta potrafią okazać człowiekowi prawdziwe uczucia i emocje. I właśnie za to zasługują naszą dobroć, a my musimy się postarać by zasłużyć sobie na nich.

Historia powstania serwisu

Z pasji do zwierząt
Kto wyprowadzi psa i zaopiekuje się zwierzakiem podczas mojej nieobecności? Często z powodu zajęcia pracą, poddania się kwarantannie lub z innych powodów właściciele psów nie mogą poświęcić wystarczająco dużo uwagi i opieki swoim ukochanym zwierzętom. Wraz z pojawieniem się w rodzinie czworonożnego przyjaciela, przed odpowiedzialnym właścicielem pojawia się pytanie: kto wyprowadzi psa i zaopiekuje się zwierzakiem podczas mojej nieobecności? Serwis opieki nad zwierzętami Alvis oferuje usługi wyprowadzania psów oraz opiekę nad zwierzętami w domu klienta lub w domu opiekuna.
Czytaj więcej
Nasi partnerzy
Specjaliści w korekcji zachowania psów
Centrum Kynologiczne PerfectDog
Specjaliści w korekcji zachowania psów. Nasi przyjaciele, którzy potrafią poradzić sobie z każdym trudnym przypadkiem, aby dokonać wzajemnego zrozumienia w relacji pies-właściciel. Centrum Kynologiczne PerfectDog powstało z pasji do poznania psiego świata, i chęci dzielenia się wiedzą na temat psów.
PsiBufet -40% z kodem DOGWALK40
- Zawsze świeże składniki od najlepszych dostawców;
- Pełnoporcjowe składy karm ułożone przez specjalistę według norm FEDIAF;
- Wygodna dostawa do domu zaraz po przygotowaniu.
Jobsora - globalna witryna do wyszukiwania pracy z odbiorcami z ponad 35 krajów.
Oferują wygodny i prosty w obsłudze interfejs z wyszukiwarką według miejscowości czy słów kluczowych. Warto podkreślić, że na pl.jobsora.com znajdziemy zebrane oferty pracy z wielu portali i nie trzeba już szukać w wielu miejscach w internecie.
Przydatny blog o zwierzętach dla opiekuńczych właścicieli