Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad psem w domu Klienta w Lublinie

W Alvis zaopiekujemy się Twoim pupilem: pójdziemy z nim na spacer, nakarmimy go, umyjemy łapki, a także zapewnimy mu dużo ciepła i zabawy!

Twój pies nie może zostać sam w domu, gdy Ty musisz pracować, wyjechać lub zająć się innymi obowiązkami? Zamów usługę opieki nad psem w domu właściciela w Lublinie!

Opieki nad psem w domu Klienta to dobry pomysł, gdy…

wizyta dla psa
Pies źle znosi rozłąkę i samotność
Twój pupil nie lubi przebywać sam w domu. Niszczy wtedy meble lub inne przedmioty, wyje, szczeka i jest niespokojny.
pies jest chory
Pies się pochorował
Potrzebujesz zaufanej osoby, która odwiedzi Twojego psa podczas choroby. Nasz opiekun poda mu lekarstwa i dopilnuje, aby czuł się bezpiecznie.
wizyta dla psa
Pies jest wymagający
Twój zwierzak to szczeniak lub bardzo aktywny pies, który potrzebuje dużo zainteresowania i uwagi.

Zastanawiasz się nad kosztem opieki nad psem w Lublinie?

Koszt pojedynczej wizyty zależy od jej długości. Jeśli chcesz skorzystać z najkorzystniejszej opcji, zdecyduj się na jeden z poniższych pakietów.

Wizyty w ramach abonamentu możesz wykorzystać przez 12 miesięcy od dnia pierwszego spotkania.
Wizyta 20 min.
(nie zawiera spaceru)
Wizyta 60 min.
(wliczony spacer 30 min)
Wizyta 90 min. (wliczony spacer 30 min)
Wizyta 120 min.(wliczony spacer 30 min)

Dodatkowe usługi

Wizyta zapoznawcza
26 zł
Odbiór
klucza
26 zł
Kolejna godzina opieki
35 zł
Nocowanie
(nie więcej 10 godz.)
258 zł
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%

Sprawdź, jakie to proste!

A może wolisz, aby opiekun zajął się psem w swoim mieszkaniu?
Z Alvis jesteś zawsze na bieżąco!
Ania
Raport 06.07
Dzisiaj spotkałem się z Anią po raz drugi. Pamiętam, jak usłyszałem dźwięk domofonu. Od razu wiedziałem, że będę miał gościa, więc szybko podbiegłem do drzwi, żeby go powitać. Ania od początku powtarzała, że jestem uroczy i skradłem jej serce. Jak tylko dziś przyszła, od razu zabrała mnie na spacer, żebym mógł załatwić najpilniejsze potrzeby. Zrobiła mi też kilka zdjęć i pozwoliła powąchać parę kwiatków. Dzień był uroczy, ale i słoneczny, dlatego strasznie chciało mi się pić. Na szczęścia Ania o mnie nie zapomniała i co chwila podsuwała mi świeżą wodę dla ochłody. Dzisiaj miałem przygodę, ponieważ poznałem nowego kolegę, który był dużo większy ode mnie. Ale ja się go wcale nie bałem! Ania pilnowała, żebym był posłuszny i słuchał jej poleceń. Po upływie pół godziny wróciliśmy do domku, Ania umyła mi łapki i chwilę się ze mną pobawiła. Już nie mogę doczekać się naszego jutrzejszego spotkania!

Azazel
spacery alvis
Szybko dobierzemy idealnego opiekuna
Wystarczy, że krótko opowiesz nam o swoim psie, a także podasz datę, godzinę oraz długość wizyty. Nasz system szybko znajdzie idealnego opiekuna!
opiekun alvis
Zapewnimy Ci zaufane wsparcie
Każdy opiekun przeszedł wnikliwy proces weryfikacji oraz serię szkoleń teoretycznych i praktycznych. Dzięki temu wiesz, że Twój pupil jest w dobrych rękach!
przekazać klucze
Możesz zostawić nam klucze do mieszkania
Pamiętaj, że naszym opiekunom możesz zaufać! Dlatego nie musisz być obecny podczas wizyty. O jej szczegółowym przebiegu dowiesz się z naszego raportu.
A może masz kota lub innego zwierzaka, który potrzebuje opieki? Możesz na nas liczyć!
alvis kot

Dlaczego warto nam zaufać

Często zadawane pytania

Czy mogę powierzyć opiekunowi klucze do swojego mieszkania?
Naturalnie. Wszyscy opiekunowie w Alvis zostali dokładnie zweryfikowani. Mamy ich pełne dane osobowe. Wiemy również, gdzie mieszkają i uczą się lub pracują.
Jak to w ogóle działa?
To proste! Wypełnij wniosek na stronie i poczekaj na nasz telefon lub zadzwoń do nas samodzielnie. Podczas rozmowy nasz konsultant dopyta o najważniejsze sprawy dotyczące Twojego psa i odpowie na Twoje pytania. Następnie poszukamy opiekuna, który idealnie pasuje do Twojego zwierzaka i wyślemy Ci jego profil. W umówionym terminie nasz opiekun pojawi się u Ciebie, aby zająć się Twoim pupilem. Wyjdzie z nim na spacer, nakarmi go i zapewni mu rozrywkę. Po upływie wyznaczonego czasu otrzymasz raport z trackerem czasu, podsumowaniem wizyty i zdjęciami Twojego psa.
Kiedy warto skorzystać z abonamentu w Alvis?
Z abonamentu warto skorzystać, jeśli z góry wiesz, że Twój pies będzie potrzebował co najmniej kilkunastu wizyt opiekuna. W ten sposób oszczędzasz na koszcie pojedynczej opieki. Pakiet wizyt możesz wykorzystać przez 12 miesięcy od daty pierwszego spotkania.
Czy mój pies będzie chodził na smyczy podczas spacerów?
Oczywiście. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo Twojego pupila. Dlatego nasz opiekun przez cały spacer prowadzi go na smyczy. Jedynym wyjątkiem jest swobodna zabawa na psim placu zabaw.

Dodatkowo każdy opiekun podczas spaceru zakłada specjalistyczny sprzęt do wyprowadzania psa, który składa się z pasa ubezpieczającego, specjalnej smyczy i obroży. Dzięki temu możemy dać Ci gwarancję, że Twój pies nie ucieknie.
Czy opiekun Alvis poradzi sobie z moim psem?
Wszyscy opiekunowie posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne, które upoważniają go do zajmowania się zwierzakami. Zdarzają się sytuacje, gdy pies jest wyjątkowo wymagający. Jeśli tak jest w przypadku Twojego pupila, daj nam o tym znać, a my dobierzemy mu opiekuna, który ma największe doświadczenie.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Zamówienie możesz opłacić przelewem na nasze konto bankowego. Jego numer znajdziesz na fakturze pro forma, którą wysyłamy do Ciebie zaraz po złożeniu zamówienia.
Czy decydując się na opiekę, podpisuję z Wami umowę?
W Alvis działamy na podstawie umowy użytkownika. Skorzystanie z naszych usług jest zatem równoznaczne ze zgodą na warunki zawarte w Regulaminie.