Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Petsitter Lublin - opieka nad psem w domu naszego opiekuna

W Alvis zadbamy o Twojego czworonożnego przyjaciela.

Nakarmimy go, wyjdziemy na spacer oraz zapewnimy mu dużo troski i zabawy.

Dzięki temu Ty możesz spokojnie wyjechać lub zająć się innymi sprawami.
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?

Opieka w Lublinie – sprawdź, jak to działa

opieka nad psem Krakow
1
Organizujemy darmowe spotkanie zapoznawcze z przyszłym opiekunem
Wraz z psem pojawiasz się w domu opiekuna, aby ten go poznał i zobaczył swój tymczasowy dom. Dzięki temu Twój pupil będzie spokojniejszy. Jeśli Twój pies nie zaakceptuje petsittera, wymienimy go na innego.
2
Pomagamy w transporcie psa do domu opiekuna
Jeśli nie masz możliwości, aby samodzielnie przetransportować swojego pupila, daj nam znać, a my Ci pomożemy. Pamiętaj jednak, że lepiej, jeśli to Ty przywieziesz psa do domu opiekuna. Dzięki temu Twój zwierzak uniknie dodatkowego stresu.
transport dla psa Krakow
3
Petsitter codziennie wychodzi z Twoim pupilem zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dba o to, aby pies załatwił wszystkie potrzeby. Chcemy utrzymać rutynę Twojego zwierzaka, dlatego pamiętaj, aby przekazać opiekunowi informacje, w jakich godzinach ten najczęściej spaceruje.
Opiekun regularnie spaceruje z Twoim psem
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
4
Opiekun karmi Twojego pupila, myje mu łapki i dba o niego
Podczas opieki petsitter karmi Twojego zwierzaka zgodnie z harmonogramem, a po każdym spacerze myje mu łapki. Opiekun bawi się również z Twoim pupilem, zapewniając mu dużo troski i uwagi.
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
5
Otrzymujesz raporty z przebiegu opieki
Opiekun regularnie wysyła do Ciebie raporty ze zdjęciami Twojego psa oraz informacją o przebiegu opieki. Dzięki temu masz pewność, że Twój zwierzak jest w dobrych rękach.
opieka nad psem Krakow

Sprawdź, ile kosztuje opieka nad psem w Lublinie

+50 zł /doba
za jednego dodatkowego psa lub kota
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta

To wcale nie jest trudne!

Wolisz, żeby opiekun zajął się Twoim pupilem pod Twoim dachem?
Dzięki naszym raportom możesz być spokojny
Agata
Raport 28.09

Z ciekawego w tej godzinie: Kropka spacerowała po mieszkaniu, zaglądając w różne zakamarki. Wiedziałam, że czas na spacer. Gdy tylko zobaczyła smycz, od razu się ożywiła. Wyszłyśmy na psi plac zabaw, gdzie Kropka szybko dołączyła do innych psiaków. Biegała za nimi, skakała i zaczepnie podgryzała. Z początku inne pieski byłe lekko oszołomione jej werwą i szaleństwem. Na szczęście nie trwało to długo i Kropka szybko znalazła kompanów do zabawy. Później my także chwilę się pobawiłyśmy. Kropka przynosiła mi piłkę i patyki. Postanowiłyśmy się też przejść na plażę. Tam Kropka załatwiła wszystkie potrzeby. Kilka razy zdarzyło się, że chciała coś podnieść z ziemi, ale jej nie pozwalałam, a Kropka dzielnie się mnie słuchała. Gdy wróciłyśmy do domu, przyszedł czas na higienę łapek i picie. Kropka znów się ożywiła. Biegała po mieszkaniu i zaczęła mnie podgryzać – chyba mnie pomyliła z innymi pieskami! ☺ Stwierdziłam, że trzeba ją trochę uspokoić, dlatego zaczęłyśmy zabawę w chowanie i odnajdywanie smakołyków. Kropka szybko wytropiła wszystkie smaczki i zaraz poszła na swoje posłanie, żeby odpocząć.

Inni nam już zaufali!

W Alvis szybko znajdziemy idealnego opiekuna dla Twojego pupila.

Teraz nie musisz już robić tego samodzielnie!

Sprawdź, kto zajmie się Twoim zwierzakiem:

Często zadawane pytania

Jakie przedmioty przekazać petsitterowi do opieki nad moim psem?
Do opieki nad Twoim psem przygotuj:

- jedzenie psa (na cały czas opieki z drobnym zapasem),
- 2 miski (do wody i do jedzenia), z którymi Twój pies jest zaznajomiony,
- legowisko zwierzaka,
- ulubione zabawki psa,
- obrożę lub szelki, z których Twój pupil już korzystał,
- ubrania lub buty psa, o ile będą potrzebne.

W zależności od sytuacji możesz zostawić również:
- leki swojego psa (nie zapomnij przekazać szczegółowych informacji o ich dawkowaniu!),
- smakołyki, które Twój pupil lubi (i na które nie ma alergii!),
- akcesoria do chodzenia (np. wosk do łap, zabawki),
- grzebień i szampon (jeśli opieka ma też obejmować czynności pielęgnacyjne),
- podkłady higieniczne lub kuwetę (jeśli zwierzę załatwia swoje potrzeby również w środku),
- klatkę (o ile standardowo Twój pies w niej przebywa, kiedy jest w domu).

Pamiętaj, aby przygotować pełną listę rzeczy, które oddajesz wraz z psem pod opiekę petsittera. Wyślij nam ją wcześniej e-mailem lub poprzez wybrany komunikator internetowy (WhatsApp, Messenger). Musisz wiedzieć, że nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty spoza listy, które zostały powierzone opiekunowi.

Jeśli określona rzecz jest na liście (i opiekun to potwierdził, sprawdzając listę podczas przekazywania zwierzęcia), a mimo to nie zostanie zwrócona, otrzymasz środki, które stanowią jej równowartość.

Zgodnie z Regulaminem nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia przekazanych pod opiekę rzeczy (zarówno po stronie zwierzaka, jak i w przypadku nieumyślnych zniszczeń dokonanych przez petsittera). Dlatego apelujemy, żebyś pod opiekę nie przekazywał przedmiotów, które są dla Ciebie wartościowe.
Czy zawieram z Wami umowę?
Nasz serwis działa na zasadzie umowy użytkownika. Dlatego przed złożeniem zamówienie musisz zaakceptować warunki, które znajdziesz w naszym Regulaminie.
Czy Waszym opiekunom można zaufać?
Nasi opiekunowie są starannie dobierani i weryfikowani.

Przede wszystkim sprawdzamy ich dane osobowe, weryfikując je za pomocą otwartych źródeł. Później dopuszczamy kandydata do kursu teoretycznego, który kończy się zaliczeniem trudnego testu na temat podstaw komunikacji i pracy z psem.

Jeśli kandydat przejdzie wstępny etap selekcji, prosimy go o pokazanie mieszkania. Sprawdzamy też jego umiejętności w praktyce poprzez serię spacerów próbnych z mentorami.

Dopiero po sprawdzeniu umiejętności teoretycznych i praktycznych dopinamy szczegóły współpracy. Prosimy opiekuna o zaświadczenie o niekaralności, a także zaświadczenie z miejsca pracy lub nauki. Następnie gromadzimy jego pełne dane osobowe i podpisujemy z nim umowę.

W stażu uczestniczy średnio 1 na 20 kandydatów.
Jak działa usługa opieki w domu petsittera?
To nic trudnego. Najpierw wypełniasz wniosek na naszej stronie lub kontaktujesz się z nami telefonicznie. Nasz konsultant zbiera od Ciebie kluczowe informacje na temat Twojego pupila i terminu opieki. Na podstawie uzyskanych informacji dobieramy opiekuna, który najlepiej pasuje do Twojego zwierzaka i przesyłamy Ci jego profil. Następnie umawiamy się na wizytę zapoznawczą w domu petsittera. Jeśli pies go zaakceptuje, spokojnie czekamy na termin opieki. Podczas realizacji usługi nasz opiekun będzie wychodził z Twoim psem na spacery, karmił go, dbał o higienę i zapewniał dużo troski i zabawy. Po każdym dniu opieki otrzymasz również raport ze zdjęciami swojego pupila i notką informującą o jego przebiegu.
Chcę opłacić zamówienie. Jak mogę to zrobić?
Złóż zamówienie za pośrednictwem naszej strony, a otrzymasz fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Opłacasz zamówienie, przelewając środki bezpośrednio na numer konta podany w dokumencie.
Czy Wasz opiekun dobrze zajmie się moim psem?
Wiedza i umiejętności każdego opiekuna zostały sprawdzone podczas szkoleń teoretycznych i zajęć praktycznych. Jeśli obawiasz się o swojego pupila, bo jest szczególnie wymagający, daj nam znać, a my dobierzemy mu doświadczonego opiekuna.