Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Wyprowadzanie psów – Poznań

Alvis to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu.

Tutaj zabierzemy Twojego psa na niezapomniany spacer, oferując mu dużo aktywności, radości i zabawy.

Wyprowadzanie psów w Poznaniu – jak to wygląda?

W umówionym terminie nasz opiekun przychodzi po Twojego psa. Jeśli będziesz wtedy poza domem, możesz zostawić mu klucze do mieszkania.
usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Opiekun dba o to, aby Twój pies się wybiegał i załatwił najważniejsze potrzeby. Spacer trwa od 30 do 120 minut (lub dłużej!) – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
karmienie psa
Po powrocie do domu opiekun myje łapki Twojemu psu i nakłada mu jedzenie.
raport alvis
Na koniec otrzymujesz raport ze zdjęciami swojego psa, GPS-śladem i informacjami o przebiegu przechadzki.
raporty Alvis
Wyprowadzacz instaluje specjalistyczny sprzęt do bezpiecznego spacerowania, włącza GPS i idzie z Twoim pupilem na spacer.

Ile kosztuje spacer z psem w Poznaniu?

Cena spacerów zależy od ich ilości i długości. Twój pies potrzebuje co najmniej kilkunastu przechadzek? Wybierz jeden z poniższych pakietów i zacznij oszczędzać.

Abonament możesz zrealizować przez rok od dnia pierwszego spaceru.
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Przekonaj się, jak to działa

Umów się na spacer próbny
w cenie 26 zł

Zobacz krótki filmik z przechadzek

Jak wyglądają raporty ze spacerów?
Klaudia
raport 08.11
Nareszcie nadszedł czas na spacer z Reną, czyli najmilszą część dnia. Uwielbiam tego rozbrykanego i wesołego psiaka. Dzisiejsze wyjście upłynęło nam na ciągłym zaczepianiu przez obce osoby. Wiele z nich podkreślało, że Rena jest bardzo dostojna.

Zauważyłam też, że Rena najchętniej bawi się na plaży. Byłyśmy już w wielu zakamarkach Sopotu, ale to nad morzem jest najszczęśliwsza i najbardziej aktywna. Dzisiaj nie było inaczej. Rena szukała skarbów w piasku, wygłupiała się ze mną i załatwiła najważniejsze potrzeby. Podczas spaceru mijałyśmy wiele piesków. Rena była szczęśliwa i ożywiona, gdy tylko mogła do nich podejść i je obwąchać. Niestety jeden piesek był zbyt wiekowy, aby się z nią bawić. Wytłumaczyłam Renie, że musimy go szybko ominąć, na co ona się zgodziła.

Gdy byłyśmy już w domu, umyłam Renie łapki i nałożyłam jej jedzenie, które prawie natychmiast zjadła. Po posiłku Rena poszła na swoje legowisko, aby się zdrzemnąć. To był bardzo udany spacer!

Zwierzaki nas uwielbiają

Poznaj nas bliżej!

Często zadawane pytania

Jak długo będziecie spacerować z moim psem?
To zależy od opcji, którą wybierzesz. Spacer może trwać od 30 do 120 minut (a nawet dłużej!) Pamiętaj, że długość spaceru powinna być uzależniona od rasy Twojego pupila, jego wieku i stanu zdrowia. Weź pod uwagę także to, że zbyt mała ilość ruchu w ciągu dnia może bardzo zaszkodzić Twojemu pupilowi. Dowiedz się, ile powinien trwać spacer z psem.
Nie zapomnij, aby podczas umawiania spacerów wziąć pod uwagę rutynę swojego zwierzaka. Dlatego najlepiej, jeśli przechadzki odbywają się w porach, w których najczęściej sam z nim spacerujesz.
Czy zatrudniacie doświadczonych opiekunów?
Każdy opiekun w Alvis zostaje odpowiednio przygotowany do pracy ze zwierzętami. Odbywa się to nie tylko podczas zajęć teoretycznych (obejmujących test na temat podstaw komunikacji pracy z psami), ale i spacerów próbnych z doświadczonymi mentorami.

Twój pies jest bardzo wymagający? Daj nam znać, a my dobierzemy mu doświadczonego opiekuna!
Czy mój pies będzie chodził na smyczy?
Tak. Bardzo dbamy o bezpieczeństwo Twojego pupila. Dlatego podczas spacerów każdy opiekun zakłada specjalistyczny sprzęt do wyprowadzania psa. Składa się on z obroży zabezpieczającej, smyczy oraz pasa na biodra. Dzięki temu wiemy, że Twój pupil nie zerwie się i nie ucieknie.

Twój pies będzie chodził na smyczy przez cały spacer, z wyjątkiem swobodnej zabawy na psim placu zabaw.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Zamówienia można opłacić przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jego numer znajdziesz na fakturze pro forma z podsumowaniem płatności.
Czy mogę bez obaw powierzyć opiekunowi klucze do mieszkania?
Tak. Zanim podejmiemy współpracę z opiekunem, wnikliwie go weryfikujemy. Gromadzimy jego dane osobowe, oglądamy jego mieszkanie i prosimy o zaświadczenie z miejsca pracy lub nauki. Dzięki temu wiemy, gdzie mieszka i studiuje lub pracuje.
Dla kogo jest abonament na spacery?
Z tej opcji warto skorzystać, gdy już teraz wiesz, że Twój pupil będzie wymagał co najmniej kilkunastu spacerów z opiekunem. Abonament obejmuje pakiet spacerów w korzystnej cenie i możesz go zrealizować przez rok od daty pierwszej przechadzki.

Najczęściej z tego rozwiązania korzystają osoby, które pracują na etat i potrzebują osoby, która wyprowadzi ich psa na spacer rano lub po południu, gdy one są poza domem.
Jak mogę zamówić usługę wyprowadzania psa na spacer?
To proste – odezwij się do nas telefonicznie (pod numerem 888 929 717) lub poprzez formularz na stronie. Nasz operator zbierze od Ciebie najważniejsze informacje o Twoim pupilu. Na ich podstawie poszukamy idealnego opiekuna i wyślemy Ci jego profil.

Gdy nadejdzie czas spaceru, opiekun pojawi się u Ciebie i zabierze Twojego psa na przechadzkę. Po zrealizowanej usłudze otrzymasz raport z GPS-śladem i trackerem czasu, zdjęciami Twojego pupila i notką na temat przebiegu spaceru.
Czy mogę zostawić psa pod Waszą opieką, gdy wyjeżdżam lub jestem chory?
Tak, w Alvis możesz skorzystać z opieki nad psem w domu petsittera lub zamówić opiekę nad psem w Twoim domu.

W trakcie opieki nasz pracownik zadba o Twojego pupila. Wyprowadzi go na spacer i nakarmi zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zatroszczy się również o jego higienę i dobry humor. Pamiętaj również, że po każdym dniu opieki otrzymasz raport informujący o jej przebiegu.