Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Petsitter Poznań – opieka nad psem w domu naszego opiekuna

Wyjeżdżasz, jesteś chory lub masz dużo obowiązków?

W Alvis zaopiekujemy się Twoim ukochanym zwierzakiem, zapewniając mu dużo troski, radości i uwagi!

Jak wygląda opieka nam psem w Poznaniu?

opieka nad psem Krakow
1
Spotykamy się na wizycie zapoznawczej z przyszłym opiekunem
Dzięki temu Twój pupil może go poznać i zobaczyć swój tymczasowy dom. Jeśli Twój pies będzie miał problem z akceptacją petsittera, znajdziemy mu innego.
2
Przewozisz psa do domu opiekuna
Jeśli nie masz warunków, aby samodzielnie przetransportować psa, daj nam znać! Pamiętaj jednak, że dużo lepiej, jeśli to Ty przyprowadzisz swojego pupila do domu petsittera. To pozwoli mu uniknąć niepotrzebnego stresu.
transport dla psa Krakow
3
Aby zapewnić Twojemu zwierzakowi codzienną rutynę, spacery odbywają się w porach, do których ten jest przyzwyczajony. Dzięki temu Twój pies będzie wybiegany i szczęśliwy.
Opiekun wychodzi na spacery z Twoim psem zgodnie z ustalonym harmonogramem
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
4
Opiekun dba o Twojego pupila
Bawi się z nim i karmi go według ustalonego schematu. Opieka obejmuje również mycie łapek po każdym spacerze i dużo troski i uwagi.
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
5
Po każdym dniu opieki otrzymujesz raport ze zdjęciami Twojego psa oraz notką na temat jej przebiegu. Dzięki temu zawsze wiesz, co słychać u Twojego pupila.
opieka nad psem Krakow
Petsitter wysyła raporty z przebiegu opieki

Sprawdź, ile kosztuje opieka nad psem w Poznaniu

+50 zł /doba
za jednego dodatkowego psa lub kota
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta

Jak to wygląda w praktyce

Wolisz, żeby opiekun zajął się psem w Twoim domu?

Nasze raporty zapewnią Ci spokój!
Agata
Raport 28.09

Z ciekawego w tej godzinie: Kropka wałęsała się po mieszkaniu i zaglądała w różne zakamarki. Domyśliłam się, że pora na spacer. Podeszłam do drzwi i pokazałam jej smycz – od razu zaczęła machać ogonem i radośnie podskakiwać. Pierwsze kroki skierowałyśmy na psi plac zabaw, gdzie Kropka z werwą podbiegła do innych piesków. Zaczęła się za nimi uganiać, przyjaźnie je podgryzając. Na początku część zwierzaków była zaskoczona jej szaleństwem, jednak szybko przerodziło się to we wspólną zabawę. My także chwilę się pobawiłyśmy – Kropka dzielnie aportowała kijki i piłkę. Po wyjściu z placu zabaw udałyśmy się na spacer nad morze, gdzie Kropka się załatwiła. Podczas spaceru parę razy chciała podnieść brudne przedmioty z ziemi, ale szybko interweniowałam, a Kropka grzecznie się mnie słuchała. Po powrocie do domu umyłam jej łapki i nalałam świeżej wody. Kropka najwyraźniej nie miała jeszcze dość, bo zaczęła biegać po mieszkaniu i mnie podgryzać – tak, jakbym ja też była pieskiem! Żeby ją trochę uspokoić, zaproponowałam zabawę w szukanie smaczków. Kropka szybko wytropiła wszystkie smakołyki i je zjadła, a później położyła się spać.

Zaufano nam wielu zadowolonych właścicieli

Szukanie zaufanej osoby do opieki nad psem to żmudny i czasochłonny proces. Nie musisz się go podejmować – my zrobimy to za Ciebie!

Poznaj naszych opiekunów!

Często zadawane pytania

Co przygotować do opieki nad moim psem?
Lista potrzebnych przedmiotów do opieki nad Twoim psem obejmuje:

- jedzenie psa na cały okres opieki (z niewielką nadwyżką),
- 2 miski (do wody i do jedzenia), które Twój pies zna,
- legowisko,
- ulubione zabawki Twojego pupila,
- obrożę lub szelki, z którymi Twój pies jest zaznajomiony,
- ubrania lub buty psa, o ile je nosi.

W niektórych sytuacjach powinieneś zostawić również:

- leki swojego zwierzaka (wraz ze szczegółową informacją o ich dawkowaniu!),
- ulubione smakołyki Twojego pupila (na które na pewno nie jest uczulony!),
- akcesoria do chodzenia (np. wosk do łap, zabawki),
- grzebień i szampon (jeśli chcesz, aby opiekun wyczesał lub umył Twojego psa),
- podkłady higieniczne lub kuwetę (jeśli pies załatwia się także w domu),
- klatkę (o ile Twój pies jest przyzwyczajony do takiego rodzaju legowiska).

Przed oddaniem rzeczy opiekunowi, zrób ich listę i prześlij nam ją mailowo lub za pomocą wybranego komunikatora internetowego (Messenger, WhatsApp). W Alvis nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty spoza listy, które zostały przekazane pod opiekę petsittera.

Przed przyjęciem rzeczy opiekun Alvis powinien potwierdzić ich obecność na podstawie listy – jeśli jakiś przedmiot znajduje się na liście, a nie zostanie zwrócony, otrzymasz od nas środki stanowiące równowartość brakującego przedmiotu.

Pamiętaj, że nie odpowiadamy za zniszczenia przedmiotów przekazywanych pod opiekę – niezależnie, czy te powstały z winy zwierzęcia, czy przez nieumyślne działanie opiekuna. Dlatego nie przekazuj pod opiekę rzeczy, które są wartościowe i drogocenne.


Czy podpiszę z Wami umowę?
W Alvis działamy na bazie umowy użytkownika. Oznacza to, że jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, musisz zaakceptować nasz Regulamin.
Czy mogę zaufać Waszym opiekunom?
Naturalnie! Zawsze staranie dobieramy i sprawdzamy naszych opiekunów.

Proces weryfikacji obejmuje m.in. sprawdzenie danych osobowych za pomocą otwartych źródeł oraz przystąpienie do teoretycznego testu na temat podstaw komunikacji i pracy ze zwierzętami.

Kandydaci pokazują nam również swoje mieszkania i uczestniczą w serii spacerów próbnych z doświadczonymi mentorami.

Po weryfikacji zarówno wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych, zbieramy niezbędne dokumenty i podpisujemy z kandydatem umowę. Prosimy go również o dostarczenie zaświadczenia o niekaralności oraz zaświadczenie z miejsca pracy lub nauki.

Do stażu dopuszczamy średnio 1 na 20 kandydatów.
Jak to działa?
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz stosowny wniosek. Podczas rozmowy nasz konsultant zada Ci kilka pytań na temat Twojego psa. Na ich podstawie poszukamy dla niego idealnego opiekuna. Po znalezieniu prześlemy Ci do wglądu jego profil. Przed opieką umawiamy się na wizytę zapoznawczą w domu petsittera. Gdy Twój pies tymczasowo zamieszka z opiekunem, ten kompleksowo zadba o niego: wyjdzie z nim na spacery i nakarmi go według ustalonego harmonogramu, pobawi się z Twoim pupilem i zadba o jego dobre samopoczucie. Pod koniec każdego dnia opieki petsitter wyśle do Ciebie raport ze zdjęciami Twojego pieska, zrzutami z trackerów czasu ze spacerów oraz informacjami o tym, co działo się w ciągu dnia.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz fakturę pro forma, na której znajdziesz podsumowanie płatności. Zamówienie możesz opłacić przelewem na nasze konto bankowe.
Czy Wasz opiekun wie, jak zajmować się psami?
Tak, każdy opiekun został sprawdzony zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. Jeśli Twój pies jest wyjątkowo wymagający, powiedz nam o tym, a my znajdziemy mu doświadczonego opiekuna.