Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Miejski serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu

Rozglądasz się za zaufaną osobą, która pomoże Ci w opiece nad Twoim ukochanym pupilem? Nie musisz szukać jej samodzielnie!

Alvis to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu i okolicy. Tutaj zajmiemy się Twoim czworonożnym przyjacielem, zapewniając mu dużo radości i uwagi.
Serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu – dlaczego my?
Wnikliwa weryfikacja
Dokładnie weryfikujemy przyszłych opiekunów, zbierając ich pełne dane osobowe. Sprawdzamy również umiejętności kandydatów zarówno w teorii, jak i praktyce. Pracę u nas dostaje średnio 1 na 20 chętnych.
Nacisk na bezpieczeństwo
Opiekunowie Alvis dysponują specjalistycznym sprzętem do wyprowadzania psa na spacer. Dzięki temu masz pewność, że Twój pupil będzie bezpieczny i nie ucieknie.
Bieżący kontakt
Pracujemy nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy oraz święta. Dostarczamy Ci również raport z przebiegu opieki lub spaceru. Dzięki temu zawsze wiesz, jak miewa się Twój czworonożny przyjaciel.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz, jak możemy Ci pomóc!
Naciskając przycisk "wyślij" akceptujesz Politykę Prywatności

Sprawdź, kto nam zaufał!

Serwis opieki nad zwierzętami w Poznaniu

Zobacz, jak to wygląda!

Dlaczego opiekunowie Alvis?

1. Wiemy, z kim pracujemy
Zawsze wnikliwie weryfikujemy przyszłych opiekunów. Sprawdzamy ich konta w mediach społecznościowych oraz gromadzimy niezbędne dokumenty.
2. Sprawdzamy umiejętności w teorii i praktyce
Przed rozpoczęciem współpracy prosimy kandydatów o podejście do szkolenia teoretycznego i zajęć praktycznych pod okiem doświadczonego mentora.
Kim jesteśmy?

Poznaj naszą drużynę!

Często zadawane pytania

Kiedy warto skorzystać z usług Alvis?
Opieka w domu petsittera to opcja dla Ciebie, jeśli jesteś chory, wyjeżdżasz lub masz inne obowiązki i nie masz komu powierzyć swojego pupila.

Opieka w domu Klienta to rozwiązanie, które warto rozważyć, gdy Twój pies jest wymagający lub chory i potrzebuje uwagi, gdy Ty jesteś w pracy lub masz inne zobowiązania.

Wyprowadzanie psa to świetna opcja dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wsparcia w regularnym lub jednorazowym wyprowadzeniu Twojego psa na spacer.
Czy podczas opieki możecie pójść z moim psem do weterynarza lub psiego fryzjera?
Tak, o ile dasz nam znać o takiej potrzebie z wyprzedzeniem.
Czy miejski serwis opieki nad zwierzętami działa tylko w Poznaniu?
Nie, znajdziesz nas również w innych dużych miastach Polski i ich okolicach. Aktualnie serwis Alvis działa w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu i Lublinie.
Czy mogę bez obaw powierzyć Wam swojego pupila?
Naturalnie. Każdy opiekun Alvis został wnikliwie zweryfikowany. Zawsze sprawdzamy dane osobowe kandydata za pośrednictwem otwartych źródeł. Następnie przyszły opiekun musi przejść test na temat podstaw komunikacji i pracy z psami.

Zanim podpiszemy umowę z kandydatem, sprawdzamy warunki, w jakich mieszka. Przechodzi on również serię spacerów próbnych z doświadczonymi kuratorami.

Na koniec gromadzimy potrzebne dane osobowe kandydata i podpisujemy z nim umowę. Z uwagi na wnikliwy proces weryfikacji pracę dostaje średnio 1 osoba na 20 chętnych.
Czy podpisuję z Wami umowę?
W Alvis współpracujemy na bazie umowy użytkownika, której kluczowym punktem jest nasz Regulamin. Warunkiem korzystania z naszego serwisu jest jego akceptacja.
Czy mogę z Wami pracować?
Oczywiście. Jeśli zależy Ci na elastycznej pracy ze zwierzętami, koniecznie wypełnij formularz i dołącz do naszego zespołu!