Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Wyprowadzanie psów w Krakowie

W Alvis wesprzemy Cię w opiece nad Twoim czworonożnym przyjacielem.

W dogodnym dla Ciebie czasie wyprowadzimy go na spacer, szczegółowo informując Cię, jak przebiega nasza wspólna przechadzka.

Dzięki temu Twój pies będzie wybiegany, wybawiony i szczęśliwy, a Ty zyskasz pewność, że przez cały ten czas jest pod dobrą opieką.
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Jak wygląda spacer w Alvis?

Wyprowadzacz przychodzi po psa. Jeśli nie ma Cię w domu — nic strasznego, można przekazać klucze
usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Spacerujemy i bawimy się z psiakiem 30, 60 lub więcej minut (jeśli jest taka potrzeba).
karmienie psa
Zmęczeni, ale zadowoleni przychodzimy do domu, myjemy łapki i karmimy psa
raport alvis
Przygotowujemy raport ze zdjęciami, trasą spaceru z GPS i opisem, co robiliśmy na spacerze.
raporty Alvis
Zakładamy super bezpieczny sprzęt, włączamy GPS i idziemy na wspaniały spacer!

Cena za wyprowadzanie psa w Krakowie

Wybierz jeden z naszych pakietów spacerowych i oszczędzaj! Im więcej spacerów zamówisz tym mniej zapłacisz za jeden spacer.

Każdy spacer składa się z 30 lub 60 minutowego spaceru, mycia łapek, karmienia i raportów wysyłanych przez e-mail, Messenger lub WhatsApp.
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%
Chcesz przetestować nasz serwis, zanim zdecydujesz się, aby skorzystać z naszych usług?

Umów się na spacer próbny
w cenie 26 zł
Nasze raporty sprawią, że nie musisz martwić się o swojego pupila!
Nikola
raport 22.01
Gdy tylko otworzyłam drzwi od mieszkania, Shila od razu do mnie przybiegła. Bardzo się cieszyła, że po nią przyszłam. Merdała wesoło ogonkiem. Wyszłyśmy na spacerek. Pochodziłyśmy chwilkę po lesie. Shila się załatwiła, a potem zaczęła kopać w śniegu. Starałyśmy się znaleźć trasę, przez którą jeszcze nie szłyśmy, aby urozmaicić nasz spacerek. Spotkałyśmy kilka piesków, jednak Shila nie podchodziła do nich zbyt przyjaźnie, więc po chwili się oddaliłyśmy. W czasie spaceru Shila zaprowadziła mnie w niewydeptane miejsce. Teraz już wiem, że takie lubi najbardziej. Było tam dużo śniegu, więc Shila czuła się jak ryba w wodzie. Zaczęła bardzo wesoło skakać, a nawet znalazła tam kilka patyków i chwilę się pobawiłyśmy. Przysiadała, kładła się i korzystała z ostatnich chwil, kiedy może wylegiwać się w śniegu. Po zabawie wróciłyśmy do domu. Shila wyglądała na nieco zmęczoną, chciała nawet pić wodę z kałuży, ale szybciutko zareagowałam. Na szczęście posłuchała mnie od razu.

Klienci nas kochaja

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych opiekunów oraz sposobów ich weryfikacji?

Najczęściej zadawane pytania

Ile powinien trwać spacer z psem?
Wybierając długość oraz częstotliwość spacerów, powinniśmy wziąć pod uwagę rasę psa. Jeden zwierzak będzie potrzebował więcej ruchu, inny zdecydowanie mniej. Niezależnie od tego, z jaką rasą mamy do czynienia, musimy mieć na uwadze to, że zbyt krótkie spacery negatywnie wpływają na zdrowie oraz nastrój naszego ulubieńca. Pamiętajmy zatem, aby każdego dnia zapewniać mu regularną dawkę ruchu.

Dowiedz się więcej na temat tego tutaj
Czy opiekun poradzi sobie z moim psem?
Zdecydowanie tak! Każdy z naszych opiekunów przechodzi wstępny proces selekcji, a następnie serie kursów, dzięki którym wie, jak zachowywać się podczas spacerów z psem. Jeśli Twój pupil jest wyjątkowo wymagający, poinformuj nas o tym, a my dobierzemy doświadczonego opiekuna, który będzie wiedział, jak sobie z nim poradzić.
Czy mój pies będzie chodził na smyczy?
Oczywiście! Nasi opiekunowie nigdy nie spuszczają psa ze smyczy, z wyjątkiem psich zabaw. Dodatkowo zakładają bezpieczny sprzęt, który ubezpiecza obrożę, smycz i pas, a także dba o to, aby pozostały przymocowane do siebie i nigdy się nie rozerwały. Dzięki temu mamy pewność, że pies nigdzie nie ucieknie.
W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?
Zaraz po tym, jak złożysz zamówienie, wysyłamy do Ciebie fakturę pro forma zawierającą podsumowanie płatności. Płacisz wygodnie, przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe.
Czy mogę bez obaw powierzyć opiekunowi klucze do mieszkania?
Jak najbardziej! Przed nawiązaniem współpracy z naszymi opiekunami, dokładnie ich sprawdzamy. Każdy z opiekunów jest u nas oficjalnie zatrudniony, znamy ich dane osobowe, a także wiemy, gdzie mieszkają, pracują lub studiują.
Na czym polegają abonamenty w Alvis?
Abonamenty przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia w regularnym wyprowadzaniu psa na spacer. Dotyczy to zwłaszcza osób, które mają sztywny plan dnia, uniemożliwiający im zabranie swojego pupila na przechadzkę (na przykład w sytuacji, gdy właściciele są w pracy).
W jaki sposób działa Wasz serwis?
To proste! Wypełnij i złóż wniosek za pomocą naszej strony. Nasz operator oddzwoni do Ciebie i wspólnie ustalicie szczegóły dotyczące Twojego pupila oraz terminu pierwszej przechadzki. Następnie wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego opiekuna i prześlemy Ci najważniejsze informacje na jego temat. O ustalonej porze opiekun pojawi się w Twoim domu i zabierze Twojego pupila na spacer. Po powrocie z przechadzki otrzymasz raport zawierający zdjęcia, trasę spaceru oraz najważniejsze informacje na temat jego przebiegu.
Muszę wyjechać na wakacje i nie mam, z kim zostawić mojego psa. Czy w takim przypadku mogę liczyć na Waszą pomoc?
Jak najbardziej! Możesz skorzystać z usług petsittingu, wybierając jedną z naszych opcji opieki nad zwierzęciem w domu petsittera lub opieki nad psem w domu Klienta. Podczas Twojej nieobecności nasz opiekun kompleksowo zajmie się Twoim pupilem: będzie wychodził z nim na spacery (zgodnie z ustalonym harmonogramem), karmił oraz opiekował się zwierzakiem. Możesz również liczyć na codzienne raporty, z których dowiesz się, jak Twój pies radzi sobie pod Twoją nieobecność.