Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Close
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad psem w domu petsittera

Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Chcesz wyjechać lub potrzebujesz odpocząć, ale nie masz, z kim zostawić swojego ukochanego zwierzaka? W ALVIS mamy na to sposób!

Nie martw się o to, kto się zajmie Twoim pupilem pod Twoją nieobecność. Skorzystaj z dobowej opieki nad psem w domu petsittera.

Co składa się na opiekę nad psem w domu petsittera?

Na opiekę nad Twoim pupilem w domu petsittera składają się następujące elementy:
opieka nad psem Gdańsk
1
2
Przetransportowanie psa do domu opiekuna
Możesz samodzielnie przywieźć psa do domu petsittera lub skorzystać z naszej pomocy. Rekomendujemy jednak, abyś to Ty przetransportował swojego pupila. Dzięki temu Twój pies będzie spokojniejszy, a Ty zaoszczędzisz mu stresu związanego z tym, że ktoś obcy zabiera go i przewozi w nieznane mu dotąd miejsce.
transport dla psa
3
W trakcie opieki petsitter regularnie wychodzi z Twoim psem na spacer. Odbywa się to w takich godzinach, w jakich Twój pies spaceruje, gdy jest w domu.
Regularne wyprowadzanie psa na spacery
doberman
spacer z psem Kraków
4
Karmienie, mycie łap oraz zabawy w domu
Opieka nad Twoim zwierzakiem to nie tylko wyprowadzanie go na spacer, ale także karmienie dostarczonym przez Ciebie pokarmem według ustalonego harmonogramu, mycie łapek po każdym spacerze oraz mnóstwo zabaw i czułości w ciągu wspólnie spędzonego czasu.
alvis Kraków
alvis petsitter
5
Codzienne raportowanie
Abyś nie martwił się o swojego zwierzaka, nasz opiekun wysyła Ci szczegółowy raport za pomocą SMS-a, wybranego komunikatora internetowego
(Skype, Messenger lub WhatsApp) lub wiadomości e-mail. Znajdziesz w nim zdjęcia swojego zwierzaka oraz notkę na temat tego, co wydarzyło się w ciągu dnia. Dzięki temu zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim pupilem.
Zaznajomienie psa z przydzielonym opiekunem
Przed rozpoczęciem opieki nad zwierzakiem organizujemy darmowe spotkanie zapoznawcze w domu petsittera. Dzięki temu możemy upewnić się, że Twój pies akceptuje swojego tymczasowego opiekuna, a Ty nie masz do niego żadnych zastrzeżeń. Jeśli nastąpi taka konieczność, wymienimy opiekuna na innego.
raporty alvis

Jaki jest koszt opieki dobowej?

+49,2 zł /doba
za jednego dodatkowego psa lub kota
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Czy korzystałes już kiedyś z naszych usług?
A może wolisz, żeby opieka nad psem odbyła się w Twoim domu? W ALVIS to możliwe!
Nasze raporty pozwolą Ci poznać szczegółowy przebieg opieki nad Twoim pupilem!
Agata
Raport 04.06

Najpierw przytulanki, później spacerek! Skorzystaliśmy z wolnego wybiegu dla psów i wybiegaliśmy się na zapas. Będziemy chodzili tam bardzo często! Stefkowi się spodobało! Następnym razem bierzemy swoją piłkę i sznurek. Stefek bardzo szybko zrobił kupkę. Noc przespana bez ekscesów. Jak się przebudzałam kilka razy, to widziałam, że Stefan spał czasem na posłaniu, a czasem na dywanie. Spał do momentu mojego budzika. Stefcio jak zwykle nie opuszcza nas na krok (nawet w mieszkaniu). Na spacerze kupka jak zwykle prima sort! Tęskniliśmy za Stefanem bardzo. WAKACJE u cioci Agatki – czas start!

Sprawdź opinie naszych zadowolonych Klientów:

Ciekawi Cię, kto na co dzień opiekuje się zwierzakami w ALVIS? Nic straconego! Poznaj bliżej naszych petsitterów.

Masz do nas pytanie na temat opieki nad psem w domu petsittera? Napisz do nas lub sprawdź najczęściej zadawane pytania w sekcji poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Co powinienem zabrać do domu opiekuna?
Aby opieka nad Twoim zwierzakiem w domu petsittera przebiegła sprawnie, powinieneś wziąć ze sobą:

- jedzenie na cały okres opieki (wraz z drobnym zapasem),

- 2 miski (do jedzenia oraz wody), z których Twój pies korzysta na co dzień,

- legowisko, którego używa Twój zwierzak, kiedy śpi,

- jedną lub więcej zabawek, aby przenieść zapach z domu,

- amunicję, obrożę, którymi posługujesz się, kiedy wychodzisz na spacer ze swoim pupilem,

- ubranie (kombinezon i buty), jeśli Twój zwierzak ich używa.

Dodatkowo możesz przywieźć ze sobą:

- leki i witaminy, jeśli Twój pies ich potrzebuje,

- ulubione smakołyki, do których przyzwyczaił się Twój pupil,

- akcesoria do chodzenia (np. wosk do łap czy zabawki),

- grzebienie i szampon, jeśli opieka ma obejmować czesanie i mycie zwierzaka,

- jednorazowe pieluchy, jeśli Twój pies załatwia się także w domu,

- klatka, jeśli Twój futrzak jest przyzwyczajony do spania w takich warunkach.
Czy decydując się na opiekę, zawieram z Wami umowę?
W ALVIS działamy na podstawie umowy użytkownika. Zapłata za usługę jest równoznaczna z akceptacją naszego Regulaminu.
W jaki sposób weryfikujecie swoich opiekunów?
Sprawdzanie naszych petsitterów odbywa się w kilku krokach.

Najpierw weryfikujemy dane osobowe kandydatów. Korzystamy w tym celu z otwartych źródeł. Prowadzimy również specjalny kurs na opiekuna. Zaliczenie szkolenia wiąże się z koniecznością przystąpienia do trudnego testu na temat podstaw komunikacji i pracy z psem.

Kandydaci na petsittera proszeni są także o pokazanie swojego mieszkania, biorą udział w kilku spotkaniach szkoleniowych oraz spacerach kontrolnych pod opieką doświadczonych mentorów.

Zanim zdecydujemy się na nawiązanie współpracy, prosimy także kandydatów o przedstawienie zaświadczenia o niekaralności oraz zaświadczenia ze stałego miejsca zatrudnienia bądź nauki. Gromadzimy również wszelkie niezbędne dane osobowe, a z każdym z naszych opiekunów podpisujemy umowę.

Wszystkich zainteresowanych zajęciem stanowiska opiekuna weryfikujemy bardzo starannie, a do stażu dopuszczamy tylko 1 na 20 kandydatów.
Jak w praktyce działa Wasz serwis?
Usługę opieki nad psem w domu petsittera możesz zamówić w prosty sposób. Wypełnij wniosek dostępny na naszej stronie. Nasz operator oddzwoni do Ciebie, dopytując o szczegóły dotyczące Twojego zwierzaka i planowanego terminu opieki nad nim. Na podstawie zebranych informacji dopasujemy odpowiedniego opiekuna i wyślemy Ci jego profil. W dogodnym dla Ciebie terminie odbędzie się darmowe spotkanie zapoznawcze. Jeśli nastąpi taka konieczność, wymienimy opiekuna na innego. W trakcie pobytu Twojego zwierzaka w domu petsittera opiekun kompleksowo zadba o niego, a po opiece otrzymasz szczegółowy raport ze zdjęciami Twojego pupila oraz notką na temat przebiegu spotkania.
W jaki sposób mogę zapłacić za usługę?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas fakturę pro forma, na której znajdziesz podsumowanie płatności. Opłatę za usługę pobieramy w formie przelewu na konto bankowe.
Czy petsitter poradzi sobie z opieką nad moim zwierzakiem?
Z całą pewnością tak! Wszyscy opiekunowie są dobrze przeszkoleni i przygotowani do kompleksowej opieki nad zwierzakami. Jeśli Twój pies jest wyjątkowo wymagający, poinformuj nas o tym, a my uwzględnimy to przy wyborze odpowiedniego petsittera.