Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad psem w domu właściciela w Krakowie

Powierz nam opiekę nad swoim psem, gdy wyjeżdżasz w podróż, dużo pracujesz lub masz inne zobowiązania.

W tym czasie Ty możesz przebywać w podróży lub spokojnie zająć się innymi sprawami.

Na czym polega opieka nad psem w domu Klienta?

Usługę opieki nad psem w domu Klienta stworzyliśmy z myślą o osobach, które potrzebują jednorazowego lub długofalowego wsparcia w zajęciu się ich ukochanym pupilem.

W trakcie wizyty w Twoim domu opiekun zadba o Twojego zwierzaka: spędzi z nim czas, wyjdzie na spacer, nakarmi i to zrobi to, co go poprosisz. A wszystko po to, aby Twój pies był szczęśliwy, a Ty mógł ze spokojem zająć się swoimi sprawami.
A może masz inne zwierzę
i potrzebujesz pomocy w opiece nad nim?

alvis kot

Kiedy potrzebujesz pomocy w opiece nad swoim pupilem

wizyta dla psa
Pies szaleje w domu, gdy długo jest sam
Jest niespokojny, wyje, gryzie kanapę lub inne przedmioty.
pies jest chory
Pies się pochorował
Twój pupil jest chory i wymaga wyjątkowej troski. Trzeba go przypilnować i regularnie sprawdzać, czy jego stan się nie pogarsza.
wizyta dla psa
Pies jest wyjątkowo wymagający
Masz zwierzaka, który wymaga naprawdę dużo uwagi i potrzebuje, aby ktoś był w pobliżu.
ALVIS przyjdzie na pomóc!

Ile kosztuje opieka nad psem w domu właściciela w Krakowie?

Wizyta 20 min.
(nie zawiera spaceru)
Wizyta 60 min.
(wliczony spacer 30 min)
Wizyta 90 min. (wliczony spacer 30 min)
Wizyta 120 min.(wliczony spacer 30 min)
Dzienna opieka w domu klienta bez nocowania

do 12 godz.
279 zł

Wliczone w cenę:
- wliczone 3 spacery po 30 min,

-karmienie/podanie leków w określonych godzinach,

- raporty ze zdjęciami i trasami spacerów,

-gry i troska o pieska.
Dobowa opieka w domu klienta z nocowaniem

Cena za dobę
339 zł

Wliczone w cenę:
- wliczone 3 spacery po 30 min,

- nocowanie w domu zwierzaka

-karmienie/podanie leków w określonych godzinach,

- raporty ze zdjęciami i trasami spacerów,

-gry i troska o pieska.

Dodatkowe usługi

Wizyta zapoznawcza
26 zł
Odbiór
klucza
26 zł
Kolejna godzina opieki
39 zł
Nocowanie

180 zł
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%
Dzięki naszym raportom dokładnie wiesz, jak przebiega opieka nad Twoim pupilem
Julia
Raport 06.02
Lily była tak zaintrygowana świnką ze smaczkami, że kompletnie nie zauważyła, kiedy jej Pani wyszła. Na początku było szaleństwo: Lily zauważył, że smaczki są pochowane w wielu miejscach. Biegała od jednego do drugiego. Kiedy znalazła już wszystkie, postanowiłam nauczyć jej komendy "obrót". Zachęcony smaczkiem bardzo szybko zrozumiała, o co chodzi! Po skończonej nauce zabrakło nam już przysmaków, więc Lily głośno zaprotestowała. Po chwili strajku stwierdziłam, że to czas, żeby wyjść na spacer. Ubraliśmy się i zjechaliśmy windą na dół. W porównaniu do naszego poprzedniego wyjścia Lily nie ciągnęła już w stronę klatki, tylko spokojnie badała okolicę. Spotkaliśmy parę znajomych psów, jednak po chwili obwąchania każdy z nas poszedł w swoją stronę. Gdy byliśmy już pod domem, dzieci z podwórka głośno wychwalały urodę Lily! Kiedy wróciliśmy, nadszedł czas na nasypanie chrupek do miski. Ponownie powędrowała ona do salonu, gdzie Lily – radośnie merdając ogonem – wydobywała karmę z labiryntu.

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam?

spacery alvis
Szybki wybór opiekuna
Nie musisz tracić żmudnych godzin na wybór odpowiedniej osoby do opieki nad Twoim pupilem. Zrobimy to za Ciebie, mając na uwadze informacje, których nam udzielisz.
opiekun alvis
Zaufani i przeszkoleni opiekunowie
Naszym opiekunom możesz zaufać! Każdy z nich przeszedł kilkuetapowy proces selekcji obejmujący 3 etapy testowania, a także kursy i staże pod okiem doświadczonym mentorów.
przekazać klucze
Wygoda i bezpieczeństwo
Możesz powierzyć nam klucz do swojego mieszkania. Gwarantujemy, że specjalnie wybrany dla Ciebie opiekun był odpowiednio zweryfikowany.

Sprawdź, co mówią o nas nasi Klienci:

Masz do nas pytanie na temat opieki nad psem w Twoim domu? Skontaktuj się z nami lub zobacz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadawali nam nasi Klienci.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zaufać opiekunowi w kwestii kluczy?
Jak najbardziej! Każdy z naszych opiekunów jest dokładnie weryfikowany. Przed podjęciem współpracy zbieramy najpotrzebniejsze informacje na jego temat, a także wiemy, gdzie dany opiekun mieszka, pracuje lub studiuje.
W jaki sposób mogę zamówić opiekę nad psem w moim domu?
To proste! Wypełniasz wniosek na naszej stronie, a nasz operator oddzwoni do Ciebie. Wspólnie omawiacie szczegóły dotyczące Twojego psa oraz terminu opieki. Na postawie zebranych informacji wybierzemy odpowiedniego opiekuna i przedstawimy Ci jego profil. W ustalonym terminie opiekun pojawi się w Twoim domu, a po skończonej wizycie otrzymasz raport zawierający zdjęcia Twojego pupila oraz informacje na temat przebiegu wizyty.
Czy w przypadku opieki łączonej ze spacerem mój pies będzie chodził na smyczy?
Oczywiście, że tak! Podczas spacerów pies jest prowadzony na smyczy (z wyjątkiem psich zabaw). Dodatkowo nasi opiekunowie korzystają ze specjalnej amunicji, która ubezpiecza obrożę, smycz i pas. Dzięki temu możemy zagwarantować, że Twój pies nigdzie nie ucieknie.
Czy opiekun będzie wiedział, jak zająć się moim pupilem?
Z całą pewnością tak! Nasi opiekunowie są dobrze przeszkoleni i wiedzą, jak zachować się w określonej sytuacji. Przed podjęciem swojej funkcji każdy z nich przeszedł rygorystyczny proces selekcji oraz serie kursów obejmujących spacery pod opieką doświadczonych kuratorów. Jeśli Twój pies wymaga szczególnej opieki, nie musisz się martwić. Dobierzemy Ci opiekuna, który na pewno sobie z nim poradzi.
W jaki sposób mogę zapłacić za swoje zamówienie?
Chwilę po tym, jak złożysz zamówienie, otrzymasz od nas fakturę pro forma, która zawiera wszystkie niezbędne informacje. Fakturę opłacisz przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe.
Czy decydując się na opiekę nad psem w moim domu, zawieram z Wami umowę?
Serwis ALVIS działa na podstawie umowy użytkownika. Aby skorzystać z naszych usług, musisz zgodzić się na warunki zawarte w naszym Regulaminie.