Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności

ALVIS serwis opieki nad zwierzętami
w Katowicach

Poszukujesz godnej zaufania osoby do pomocy
w opiece nad Twoim ukochanym czworonogiem? Nie musisz już dłużej szukać!

ALVIS to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Katowicach i okolicy. Zajmiemy się Twoim czworonożnym przyjacielem, zapewniając mu nie tylko opiekę, ale również dużo radości i uwagi.


Dlaczego ALVIS to najlepszy wybór?
 • Konsekwentna weryfikacja opiekunów
  W trosce o najwyższą jakość, starannie weryfikujemy przyszłych opiekunów, zbierając kompleksowe dane osobowe. Przeprowadzamy także gruntowną ocenę umiejętności kandydatów, zarówno w teorii, jak
  i praktyce. Tylko jeden na dwudziestu zainteresowanych zostaje przyjęty do zespołu, co podkreśla nasze rygorystyczne podejście do procesu selekcji.
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim
  Nasi opiekunowie ALVIS korzystają z wysokiej jakości sprzętu podczas spacerów z psami, gwarantując Ci pełne bezpieczeństwo i pewność, że Twój czworonożny przyjaciel pozostanie pod kontrolą.
 • Stały kontakt
  Nie tylko w dni powszednie, ale także w weekendy oraz święta zawsze możesz na nas polegać. Ponadto, dostarczamy Ci raport z przebiegu opieki lub spaceru, abyś zawsze był na bieżąco ze zdrowiem
  i samopoczuciem swojego czworonożnego przyjaciela.

Jakie usługi oferujemy?

Realizujemy spacery dla Twojego psa zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Oferujemy opiekę nad zwierzakiem podczas Twojej nieobecności, niezależnie czy wyjeżdżasz, jesteś chory czy masz inne zobowiązania.
Odwiedzimy Twojego pupila, w przypadku jego choroby lub złego samopoczucia bez Twojej obecności.

Opiekujemy się także kotami lub innymi zwierzętami.


Zaufało nam już ogromne grono!

Zobacz jak to wygląda w praktyce!

Dlaczego możesz zaufać opiekunom Alvis?

1. Wiemy z kim pracujemy
Zawsze precyzyjnie sprawdzamy potencjalnych opiekunów, analizując ich konta w mediach społecznościowych oraz zbierając niezbędne dokumenty.
2. Analizujemy umiejętności kandydatów zarówno w teorii, jak i praktyce
Przed rozpoczęciem współpracy wymagamy od kandydatów uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym oraz praktycznych zajęciach pod okiem doświadczonego mentora.

Często zadawane pytania