Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad psem w domu Klienta – Wrocław

Potrzebujesz pomocy w opiece nad Twoim czworonożnym przyjacielem? Skorzystaj z usług miejskiego serwisu opieki nad zwierzętami we Wrocławiu!

Nasz opiekun zadba o Twojego pupila. Zabierze go na spacer, nakarmi i umyje łapki, a także zapewni mu dużo troski i zabawy. Dzięki temu Ty bez wyrzutów sumienia zajmiesz się swoimi sprawami!

A może potrzebujesz opieki nad kotem lub innym zwierzakiem we Wrocławiu? Chętnie pomożemy!
opieka nad psem w domu łódź

Kiedy warto skorzystać z opieki nad psem w domu Klienta?

wizyta dla psa
Pies nie może zostawać sam w domu
Twój zwierzak źle znosi rozłąkę. Gdy zostaje sam w domu, wyje, szczeka, jest niespokojny, niszczy meble i różne przedmioty.
pies jest chory
Pies jest chory
Twój pupil potrzebuje kogoś, kto będzie przy nim podczas choroby – poda mu leki i będzie monitorował stan jego zdrowi.
wizyta dla psa
Pies jest wymagający
Dotyczy to zwłaszcza szczeniaków i bardzo aktywnych psów, które wymagają dużo troski i uwagi.

Zobacz krótki film instruktażowy i przekonaj się, jakie to proste!

Jaki jest koszt opieki nad psem we Wrocławiu?

To zależy od liczby i długości poszczególnych wizyt. Potrzebujesz regularnego wsparcia w opiece nad Twoim pupilem? Wybierz jeden z pakietów i oszczędzaj na koszcie pojedynczej wizyty! Abonament możesz zrealizować przez rok od daty pierwszego spotkania.
Wizyta 20 min.
(nie zawiera spaceru)
Wizyta 60 min.
(wliczony spacer 30 min)
Wizyta 90 min. (wliczony spacer 30 min)
Wizyta 120 min.(wliczony spacer 30 min)

Dodatkowe usługi

Wizyta zapoznawcza
26 zł
Odbiór
klucza
26 zł
Kolejna godzina opieki
35 zł
Nocowanie
(nie więcej 10 godz.)
258 zł
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%
A może wolisz przekazać swojego psa pod opiekę petsittera w jego domu?

Dzięki naszym raportom jesteś zawsze na bieżąco!

Ania
Raport 06.07
Dzisiaj odbył się nasz drugi spacer. Gdy tylko usłyszałem dźwięk domofonu, wiedziałem, że to Ania, więc szybko podbiegłem do drzwi, aby się z nią przywitać! Miałem rację. Ania powiedziała, że skradłem jej serce. Wyszliśmy na dwór, żebym mógł załatwić swoje potrzeby. Przy okazji powąchałem trochę kwiatków. Był też czas na kilka zdjęć. Dziś jest ciepły i słoneczny dzień, więc miałem ochotę na świeżą wodę. Na szczęście Ania o tym pamiętała i pilnowała, żebym regularnie pił. Podczas spaceru poznałem nowego kolegę. Był dużo większy ode mnie, ale nie miałem z tym problemu! Pamiętałem o tym, aby być posłusznym, dlatego grzecznie reagowałem na każde zawołanie Ani. Spacer trwał 30 minut. Po powrocie Ania umyła mi łapki, żebym czuł się komfortowo. Wiem już, że jutro też się spotkamy i na pewno będzie równie fajnie jak dzisiaj!

Azazel
Dlaczego Alvis?
spacery alvis
Szybki wybór opiekuna
Opowiadasz nam o swoim psie. Podajesz termin i długość wizyty, a my dobieramy idealnego opiekuna dla Twojego zwierzaka.
opiekun alvis
Sprawdzeni opiekunowie
Dokładny proces weryfikacji, 3 etapy testowania i szkolenia praktyczne – naszym opiekunom możesz zaufać!
przekazać klucze
Pełne zaufanie
Możesz nam powierzyć klucz do swojego mieszkania. Gwarantujemy, że każdy opiekun w Alvis był dokładnie sprawdzony i zweryfikowany.

Możesz nam zaufać!

Często zadawane pytania

Czy mogę bez stresu zostawić opiekunowi klucze do swojego mieszkania?
Oczywiście! Każdy opiekun w Alvis jest dokładnie sprawdzony i zweryfikowany. Znamy jego pełen dane osobowe. Wiemy też, gdzie mieszka, uczy się lub pracuje.
Jak działa usługa opieki nad psem w domu Klienta?
To nic trudnego. Wypełniasz wniosek na stronie i czekasz na kontakt ze strony naszego operatora, który wyjaśnia Ci wszystkie szczegóły dotyczące usługi i terminu jej wykonania. Po zebraniu najważniejszych informacji szukamy odpowiedniego opiekuna do Twojego pupila i przesyłamy Ci jego profil. W wyznaczonym terminie opiekun pojawia się u Ciebie w domu i dba o Twojego zwierzaka – wychodzi z nim na spacer, karmi go i otacza troską. Po realizacji usługi otrzymujesz raport ze zdjęciami Twojego pupila i notką na temat przebiegu wizyty.
Na czym polega abonament w Alvis?
To rozwiązanie dla właścicieli zwierzaków, którzy potrzebują regularnego wsparcia w opiece nad ich pupilami. Wybierz tę opcję, jeśli chcesz oszczędzić na koszcie pojedynczej wizyty. Abonament możesz wykorzystać przez rok od daty pierwszego spotkania.
Czy podczas spaceru mój pies będzie prowadzony na smyczy?
Naturalnie! Nasi opiekunowie korzystają ze sprawdzonego sprzętu do spacerowania. Obejmują on pas ubezpieczający, specjalną smycz i obrożę. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój pies nie ucieknie.

Nasz opiekun nie spuści Twojego psa ze smyczy przez cały spacer, z wyjątkiem swobodnych zabaw na psim placu zabaw – o ile się na to zgodzisz!
Czy opiekun Alvis będzie wiedział, jak zajmować się moim psem?
Każdy opiekun w Alvis przeszedł serię szkoleń przygotowujących go do pracy ze zwierzętami. Jeśli Twój pies jest wymagający, daj nam o tym znać, a dobierzemy mu doświadczonego opiekuna.
Jak opłacę swoje zamówienie?
Możesz to zrobić, przelewając środki bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jego dane znajdziesz na fakturze pro forma, którą wysyłamy do Ciebie po złożeniu zamówienia.
A co z umową?
W Alvis działamy zgodnie z umową użytkownika. Aby złożyć zamówienie, musisz zgodzić się na warunki zawarte w naszym Regulaminie.