Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Petsitter Wrocław – opieka nad psem w domu naszego opiekuna

Musisz wyjechać, jesteś chory lub potrzebujesz odpoczynku i nie wiesz, co zrobić ze swoim ukochanym pupilem? Rozglądasz się za zaufanym petsitterem z Wrocławia lub okolicznych miejscowości?

Szkorzystaj z usług Alvis i powierz swojego psa w ręcę sprawdzonego opiekuna!
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?

Zobacz, jak to działa

opieka nad psem Krakow
1
Zapoznanie psa z przydzielonym opiekunem
Zanim zostawisz swojego psa pod opieką petsittera, organizujemy darmowe spotkanie zapoznawcze w jego mieszkaniu. Chcemy mieć pewność, że Twój pupil go polubi, a Ty nie będziesz miał żadnych zastrzeżeń. Dzięki temu Twój zwierzak pozna również swój tymczasowy dom. W razie konieczności wymienimy petsittera na innego.
2
Transport zwierzęcia do domu opiekuna
Jeśli to konieczne, pomożemy Ci z transportem Twojego pupila do domu opiekuna. Zalecamy jednak, żebyś to Ty się tym zajął. Dzięki temu Twój pies będzie spokojniejszy i uniknie stresu związanego z przewożeniem przez obce osoby.
transport dla psa Krakow
3
Podczas opieki petsitter regularnie wychodzi z Twoim psem na spacer. Odbywa się to zgodnie z harmonogramem, który wspólnie ustalicie – tak, aby utrzymać codzienną rutynę Twojego pupila.
Regularne spacery z Twoim psem
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
4
Karmienie, mycie łapek i wspólna zabawa
Opieka nad Twoim zwierzakiem obejmuje nie tylko spacery, ale też karmienie, mycie łapek po każdej przechadzce i wspólne zabawy. Nasz opiekun zatroszczy się o to, aby Twój pies był wybawiony i szczęśliwy.
opieka nad psem Krakow
opieka nad psem Krakow
5
Dbamy o to, żebyś zawsze wiedział, jak przebiega opieka nad Twoim pupilem. Dlatego nasz opiekun regularnie dostarczy Ci raporty ze zdjęciami Twojego zwierzaka oraz krótką informacją na temat wspólnie spędzonego czasu.
opieka nad psem Krakow
Codzienne raporty

Jaki jest koszt opieki nad psem we Wrocławiu?

+50 zł /doba
za jednego dodatkowego psa lub kota
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta

Przekonaj się, jak to działa w praktyce!

Wolisz, żeby opieka nad psem odbyła się w Twoim domu?

Nasze raporty zapewnią Ci spokój na cały czas opieki!
Agata
Raport 28.09

Z ciekawego w tej godzinie: Kropka chodziła po mieszkaniu i wszystko wąchała. Pokazałam jej smycz i do razu wiedziała, że szykuje się spacer. Gdy tylko wyszłyśmy, Kropka bardzo się ożywiła. Szybko dołączyła do innych psiaków na placu – z entuzjazmem skakała, latała za nimi i przyjaźnie je podgryzała. Na początku inne pieski były trochę zaskoczone, ale szybko włączyły się w zabawę i wszyscy radośnie się wygłupiali. Po zabawie z innymi pieskami przyszedł czas na nas i naszą ulubioną rozrywkę. Kropka dzielnie aportowała, przynosząc mi piłkę i rzucane patyki. Poszłyśmy również na spacer nad morze. Na szczęście udało się w tym czasie załatwić wszystkie potrzeby. Kropka kilka razy próbowała podnosić coś z ziemi, ale natychmiast interweniowałam, a ona grzecznie się mnie słuchała. Po powrocie do domu umyłam jej łapki i nalałam świeżej wody. Kropka nie miała jeszcze dość! Zaczęła za mną biegać i pieszczotliwe mnie podgryzać – tak, jakbym ja też była pieskiem. Chciałam ją nieco uspokoić, dlatego zajęłyśmy się grą w szukanie smakołyków. Po skończonej zabawie Kropka leniwie udała się na spoczynek.


Warto nam zaufać!

Nie musisz samodzielnie szukać sprawdzonej osoby do opieki nad Twoim pupilem. My zrobimy to w Twoim imieniu!

Poznaj naszych opiekunów!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie przedmioty przekazać petsitterowi, który zajmie się moim psem?
Do opieki nad Twoim pupilem w domu petsittera przygotuj:

- jedzenie psa (na okres opieki wraz z drobnym zapasem)
- 2 miski (do wody i do jedzenia), które Twój pies dobrze zna
- legowisko Twojego pupila
- ulubione zabawki psa
- obrożę lub szelki, z których Twój pies korzysta
- ubrania lub buty, o ile Twój zwierzak je nosi

W zależności od potrzeb możesz przekazać także:
- leki Twojego pupila (wraz z informacją o ich dawkowaniu)
- smakołyki znane psiakowi, na które ten nie jest uczulony
- akcesoria do chodzenia (np. wosk do łap, zabawki)
- grzebień i szampon (jeśli chcesz, aby nasz opiekun umył i wyczesał Twojego psa)
- podkłady higieniczne lub kuwetę (jeśli zwierzę załatwia swoje potrzeby nie tylko na zewnątrz)
- klatkę (o ile Twój pies standardowo korzysta z takiego rodzaju legowiska)

Przed przekazaniem rzeczy opiekunowi przygotuj ich listę i wyślij nam w wiadomości e-mail lub poprzez wybrany komunikator internetowy (WhatsApp, Messenger). Pamiętaj, że nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty, które nie znajdują się na liście, a mimo to zostały powierzone pod opiekę petsitterowi. W sytuacji, gdy dana rzecz jest na liście (i jej otrzymanie opiekun potwierdził podczas przekazywania zwierzęcia), a nie zostanie zwrócona, otrzymasz środki stanowiące równowartość brakującego przedmiotu.

W ALVIS nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty, które ulegną zniszczeniu w trakcie opieki. Dotyczy to zarówno zniszczeń z winy zwierzęcia, jak i przypadkowych zniszczeń dokonanych przez petsittera. Dlatego prosimy o nieprzekazywanie drogocennych przedmiotów pod opiekę.
Czy zawieram z Wami umowę?
W ALVIS opieramy się na umowie użytkownika. Aby skorzystać z naszych usług, musisz zaakceptować warunki zawarte w Regulaminie.
Skąd mam mieć pewność, że mogę zaufać Waszemu opiekunowi?
Każdy opiekun w Alvis przechodzi kilka etapów weryfikacji i kontroli umiejętności.

Najpierw sprawdzamy dane osobowe kandydata za pomocą otwartych źródeł. Następnie podchodzi on do kursu szkoleniowego, który wiąże się z zaliczeniem trudnego testu na temat podstaw komunikacji i pracy z psem.

Przyszli opiekunowie pokazują nam również swoje mieszkania. Zapraszamy ich także na serię spotkań szkoleniowych i spacerów próbnych z doświadczonymi mentorami.

Na koniec prosimy kandydata o przekazanie nam zaświadczenia o niekaralności, a także zaświadczenia z miejsca pracy lub nauki. Zbieramy także pełne dane osobowe kandydata i podpisujemy z nim umowę.

W stażu uczestniczy średnio 1 na 20 kandydatów.
Jak działa Wasza usługa?
To proste. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek na naszej stronie, a wkrótce oddzwoni do Ciebie nasz konsultant. Przekaże Ci on wszystkie kluczowe informacje na temat terminu i zakresu planowanej opieki. Potem zajmiemy się doborem odpowiedniego opiekuna. Po jego wyborze prześlemy Ci jego profil. W umówionym terminie spotkacie się w domu petsittera, aby ten mógł zapoznać się z Twoim psiakiem. W ustalonym czasie przekazujesz zwierzaka pod opiekę petsittera w jego mieszkaniu. Po każdym dniu opieki otrzymasz raport ze zdjęciami swojego pupila i krótkim podsumowaniem wspólnie spędzonego dnia.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Usługę opłacisz, przelewając środki bezpośrednio na nasze konto bankowe, którego numer znajdziesz w dokumencie.
Czy Wasz opiekun na pewno poradzi sobie z moim psem?
Nasi opiekunowie mają za sobą nie tylko szkolenia teoretyczne, ale również serię ćwiczeń praktycznych pod okiem kuratorów. Jeśli Twój pies wymaga szczególnej opieki, dobierzemy mu doświadczonego opiekuna, który będzie wiedział, jak się nim zająć.