Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności

Miejski serwis opieki nad zwierzętami
w Toruniu

Szukasz osoby, która pomoże Ci w opiece nad Twoim ukochanym zwierzakiem? Nie musisz robić tego samodzielnie!
Alvis to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Toruniu i okolicach. Nasza firma zadba o Twego czworonożnego przyjaciela, dostarczając mu wiele radości i uwagi.
Serwis opieki nad zwierzętami w Toruniu –
dlaczego warto?
  • Wnikliwa weryfikacja
    Precyzyjnie sprawdzamy przyszłych opiekunów, gromadząc ich pełne dane osobowe. Dokładnie oceniamy również umiejętności kandydatów zarówno w teorii, jak i w praktyce. Nasza firma przyjmuje pracowników średnio w stosunku 1 na 20 chętnych.
  • Nacisk na bezpieczeństwo
    Nasi opiekunowie posiadają specjalistyczny sprzęt do prowadzenia psów na spacer. Dzięki temu masz pewność, że Twój pupilek będzie bezpieczny i nie ucieknie.
  • Bieżący kontakt
    Nasi pracownicy pracują nie tylko w dni robocze, ale także w weekendy oraz święta. Dodatkowo dostarczamy Ci regularne raporty z przebiegu opieki lub spaceru. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z tym, jak miewa się Twój czworonożny przyjaciel.

Usługi:

Spacery z Twoim psem zostaną przeprowadzone zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Zapewnimy opiekę dla Twojego psa w przypadku Twojej nieobecności z powodu podróży, choroby lub innych zobowiązań.
Odwiedzimy Twojego pupila, gdy ten jest chory lub źle znosi samotność. Zadbamy o jego komfort i dobrostan w Twojej nieobecności.
Zaopiekujemy się Twoim kotem lub innym zwierzakiem, zapewniając mu opiekę i uwagę, której potrzebuje.

Sprawdź, kto nam zaufał!

Serwis opieki nad zwierzętami
w Toruniu

Zobacz jak wygląda petsitting w ALVIS

Dlaczego opiekunowie Alvis?

1. Wiemy, z kim pracujemy
Zawsze dokładnie weryfikujemy przyszłych opiekunów, sprawdzając ich konta w mediach społecznościowych i gromadząc niezbędne dokumenty.
2. Sprawdzamy umiejętności
w teorii i praktyce
Przed nawiązaniem współpracy prosimy kandydatów o uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych pod nadzorem doświadczonego mentora.
Kim jesteśmy?

Często zadawane pytania