Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności

Opieka nad psem w Łodzi

Masz zobowiązania, przez które nie możesz chwilowo zająć się swoim pupilem?

Nic straconego!

W ALVIS zadbamy o Twojego ukochanego zwierzaka. Zapewnimy mu całodobową opiekę w domu doświadczonego petsittera.

Już nie musisz samodzielnie szukać zaufanego opiekuna dla swojego pupila w Łodzi.
My zrobimy to za Ciebie!

Zobacz, w jaki sposób sprawdzamy opiekunów w Alvis!

Co składa się na opiekę nad psem
w domu opiekuna?

opieka nad psem Gdańsk
1
2
transport dla psa
3
doberman
spacer z psem Kraków
4
alvis Kraków
alvis petsitter
5
Spotkanie zapoznawcze
Transport zwierzęcia
Podczas opieki petsitter regularnie wychodzi z Twoim psem na spacer. Przechadzki odbywają się w godzinach, do których Twój pies jest przyzwyczajony.
Codzienne raportowanie
Karmienie, mycie łap i zabawa
Każdego dnia otrzymasz szczegółowy raport ze zdjęciami Twojego pupila oraz informacją o przebiegu opieki. Dzięki temu nie martwisz się, bo zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim ukochanym zwierzakiem.
Opieka nad psem w domu petsittera obejmuje nie tylko przechadzki, ale także karmienie (dostarczonym przez Ciebie pokarmem) według ustalonego harmonogramu, każdorazowe mycie łapek po spacerze oraz mnóstwo wspólnej zabawy i czułości.
Regularne spacery
Zalecamy, abyś samodzielnie przywiózł swojego pupila do domu opiekuna. Dzięki temu Twój pies będzie spokojniejszy. Uniknie również stresu związanego z odbiorem przez obcą osobę i transportem w nieznane mu dotąd miejsce. Jeśli nie masz jednak takiej możliwości, chętnie Ci w tym pomożemy.
Zanim rozpoczniemy opiekę, organizujemy darmowe spotkanie zapoznawcze w domu petsittera. Dzięki temu wiemy, że Twój pies akceptuje swojego tymczasowego opiekuna. A Ty masz szansę lepiej go poznać. Gdy znajdzie taka potrzeba, wymieniamy opiekuna na innego.
raporty alvis

Ile kosztuje opieka nad psem
w Łodzi?

DOBOWA OPIEKA

opcje spacerowe można dostosowywać do potrzeb
Opieka z 2 spacerami po 15 min.
Opcja jest dostępna wyłącznie dla psów małych i starszych, które nie wymagają dużej ilości ruchu.
99 zł
113 zł za dobę
z kodem KWIECIEN*
Opieka z 4 spacerami
2 spacery po 15 minut + 2 spacery po 45-60 minut dziennie
165 zł
180 zł za dobę
z kodem KWIECIEN*

DZIENNA OPIEKA

opcje spacerowe można dostosowywać do potrzeb
Opieka z 1 spacerem 15 min.

Dzienna opieka nad psem do 10 godz., bez nocowania.
99 zł
Opieka z 2 spacerami 15 min.

Opieka nad psem do 16 godz.
113 zł
Abonamenty

ABONAMENT jest ważny przez rok od pierwszego dnia opieki
Opieka z 2 spacerami
cena za 1 dobę
Opieka z 3 spacerami
cena za 1 dobę
Opieka z 4 spacerami
cena za 1 dobę
+50 zł /doba za jednego dodatkowego psa

+35 zł /doba za jednego dodatkowego kota
nie zawiera dodatkowych spacerów
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta
Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty?
Zadzwoń do nas! Postaramy się dopasować ofertę do potrzeb Twoich i Twojego pupila.

Zobacz, jak to wygląda
w praktyce:

A może wolisz, żeby to opiekun przyjechał do Ciebie?
Dzięki naszym raportom zawsze wiesz, jak przebiega opieka nad Twoim pupilem!
Daria
Raport 14.06

Robin bardzo chętnie wszedł do mojego domu. Zaczął eksplorować nowe miejsce i obwąchiwać. Polubiliśmy się od razu, nawet dostałam buziaczki w twarz. Jest straszną przylepą i ciągle domaga się głasków, kładzie na mnie łapki albo nawet kładzie się na mnie kiedy siedzę na łóżku, jest przesłodki! Około 13:00 wyszliśmy na spacerek, na który się bardzo ucieszył. Wesoło spacerował i niuchał. W ogóle nie ciągnął, był bardzo grzeczny, na pieski nawet nie zwracał zbytnio uwagi. Załatwił wszystkie sprawy. Zadowolony wrócił ze mną do domku. Po powrocie zjadł całą miskę swojego jedzonka i położył się na swoim łóżeczku. Wyjdę z nim jeszcze dzisiaj koło 21-22:00.

Zobacz, za co pokochali nas klienci
(i ich pupile):

Opieka nad psem w Łodzi – Co możesz oczekiwać?
Miłośników psów w Łodzi jest sporo, a relacje z tymi zwierzakami to temat, który można rozważać na wiele sposobów. Wielu traktuje swoje psiaki jak członków rodziny, a związanie silnej więzi z nimi to zadanie wymagające. Dla tych, którzy muszą często wyjeżdżać, Alvis oferuje wiele możliwości opieki nad czworonogami.
Dlaczego warto skorzystać z usługi opieki nad psem w Łodzi?
Wyjazdy nie muszą oznaczać rozstania z ukochanym pupilem. Profesjonalna opieka nad psem podczas twojej nieobecności to klucz do spokojnego umysłu. Znalezienie odpowiedniej osoby nie powinno być problemem, ponieważ opieka nad psami w Łodzi cieszy się ogromną popularnością. Dodatkowo, życie nieraz zaskakuje, dlatego warto mieć wsparcie w takich sytuacjach.
Jak wybrać odpowiedniego opiekuna dla psa?
Wielu oferuje opiekę nad psami w Łodzi, ale nie każdy jest godny zaufania. Dlatego istnieją platformy, gdzie możesz znaleźć opiekuna. Doświadczenie, jakość opieki oraz zaangażowanie to kluczowe czynniki, na jakie należy zwrócić uwagę przy wyborze.
Ile kosztuje opieka nad psem?
Koszt usługi opiekuna psa w Łodzi może się różnić, zależnie od wielu czynników, takich jak wielkość psa czy doświadczenie opiekuna. Jednak warto pamiętać, że dobra opieka ma swoją cenę, a nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie i komforcie pupila.
Czym zajmuje się opiekunka dla psa?
Opiekun psa, czyli petsitter, ma za zadanie zadbać o wszystkie potrzeby twojego pupila, od podstawowych jak karmienie czy spacery, po zapewnienie mu aktywności i bezpieczeństwa. Jest to praca wymagająca, która wymaga wrażliwości na indywidualne potrzeby każdego psa.
Opieka nad szczeniakiem, psem dorosłym i seniorem
Nie ważne czy to szczeniak, dorosły pies czy senior, każdy etap życia psa wymaga specjalnej opieki. Petsitterzy dostosują się do potrzeb i zachowań każdego psa, dbając o jego zdrowie, komfort i szczęście.

Znajdź opiekę dla psa w Alvis – profesjonalna opieka dla twojego pupila w sercu Łodzi!