Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Serwis opieki nad zwierzętami w Gdyni

W ALVIS dbamy o Twojego czworonożnego przyjaciela, gdy wyjeżdżasz, jesteś chory lub masz inne zobowiązania.

ALVIS to miejski serwis opieki nad zwierzętami w Gdyni i pobliskich miastach. Tutaj zapewnimy Twojemu pupilowi radość i uwagę, gdy Ty bez obaw zajmiesz się swoimi sprawami.

Torty dla psów

Tort na urodziny dla psa, na święta, czy po prostu, aby sprawić radość swojemu psu!

Masz pytanie?

Wypełnij poniższy formularz, a my zadzwonimy!
Naciskając przycisk "wyślij" akceptujesz Politykę Prywatności

Klienci nam ufają

Zobacz, jak spacery w ALVIS wyglądają w praktyce

Z ALVIS wiesz, że Twój pupil jest pod dobrą opieką!

  • Zaufanie
Dokładnie sprawdzamy każdego opiekuna ALVIS. Tylko 1 na 20 kandydatów przechodzi wszystkie etapy wyboru i zostaje oficjalnie zatrudniony.
  • Bezpieczeństwo
Nasi opiekunowie wyprowadzają psy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do spacerowania. Dzięki temu wiemy, że Twój zwierzak jest zawsze bezpieczny i nie ucieknie.
  • Stały kontakt
Pracujemy codziennie, również w weekendy i święta. Stawiamy też na bieżący kontakt podczas wizyt, spacerów czy opieki. Każdorazowo otrzymujesz raport z trackerem czasu, informacjami na temat Twojego zwierzaka oraz jego zdjęciami.

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z Waszych usług?
Opiekę nad psem w domu petsittera polecamy osobom, które wyjeżdżają lub chcą odpocząć i nie mają możliwości, aby zająć się swoim pupilem.

Opieka nad psem w domu klienta to rozwiązanie przydatne zwłaszcza dla właścicieli psów, które są chore lub wymagające (pod nieobecność właściciela wyją, szczekają lub niszczą meble i inne przedmioty).

Z opcji wyprowadzania psów warto skorzystać, gdy długo przebywasz poza domem lub jesteś chory i nie masz możliwości, żeby wyjść na spacer ze swoim pupilem.
Czy opiekun ALVIS może zaprowadzić mojego psa do fryzjera lub weterynarza?
Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, zaprowadzimy Twojego psa do fryzjera lub weterynarza.
Czy serwis ALVIS działa tylko w Gdyni?
Nie. Miejski serwis opieki nad zwierzętami działa w Gdyni, ale także w Gdańsku, Sopocie Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz okolicznych miejscowościach.
Jak sprawdzacie swoich opiekunów?
Proces weryfikacji opiekunów odbywa się w kilku etapach.

Sprawdzamy dane kandydatów z wykorzystaniem otwartych źródeł. Zapraszamy ich również na szkolenie zakończone testem na temat podstaw komunikacji i pracy z psem.

Prosimy też kandydatów o pokazanie nam mieszkania. Przyszli opiekunowie biorą także udział w spotkaniach szkoleniowych i spacerach próbnych z doświadczonymi mentorami.

Zbieramy również pełne dane osobowe kandydatów i podpisujemy z nimi umowę.

W stażu uczestniczy tylko 1 na 20 kandydatów.
Czy korzystając z serwisu ALVIS, podpisuję z Wami umowę?
Nasz serwis działa na podstawie umowy użytkownika. Opłacenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na warunki zawarte w naszym Regulaminie.
Czy mogę u Was pracować?
Tak! Jeśli chcesz u nas pracować, wypełnij formularz na stronie