Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności

5 powodów, dla których lubimy Wash Dog

Wash Dog to firma, która kompleksowo zajmuje się pielęgnacją psów. Wash Dog fryzjer Twojego psa to sieć salonów groomerskich, w których profesjonaliści zajmują się kąpielą, strzyżeniem i trymowaniem psów. Natomiast Wash Dog EXPRESS to sieć samoobsługowych myjni dla psów w całej Polsce. Wash Dog działa na polskim rynku od 2016 r. i stale zwiększa liczbę swoich salonów i myjni.
Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak działa Wash Dog. Co sprawia, że są najlepsi na rynku i godni zaufania?

SAMOOBSŁUGOWA MYJNIA DLA PSA

Wash Dog EXPRESS to jedyna w Polsce sieć samoobsługowych myjni dla psów. Tu szybko i wygodnie wykąpiesz i wysuszysz psa. Nie musisz się umawiać! Myjnie czynne są codziennie od godz. 8:00 do 22:00. Zobacz jak i gdzie samodzielnie umyć psa tutaj.

PROFESJONALNY FRYZJER TWOJEGO PSA

Natomiast Wash Dog fryzjer Twojego psa to sieć salonów groomerskich w całej Polsce. Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Bełchatów, Częstochowa i Wrocław to miasta, w których działają. Tu profesjonalni groomerzy, czyli fryzjerzy dla psów, zajmą się pielęgnacją Twojego pupila. Pies może skorzystać z usługi kąpieli, strzyżenia lub trymowania a Ty masz pewność, że zostawiasz go w najlepszych rękach.

KOORDYNACJA ZESPOŁU

Do samoobsługowych myjni dla psów nie musisz się umawiać. Przychodzisz kiedy Ci pasuje i korzystasz. Do groomera natomiast powinieneś umówić się telefonicznie 695 995 819 lub online. Zespół koordynatorów Wash Dog zajmuje się rezerwacją i dzień przed przypomni Ci o wizycie. W Wash Dog groomerzy zajmują się tylko strzyżeniem, a rezerwację wizyt nadzorują koordynatorzy, dlatego wszystko przebiega szybko i sprawnie.

SZYBKIE TERMINY DLA NASZYCH KLIENTÓW

Specjalnie dla klientów Alvis, Wash Dog gwarantuje szybkie terminy realizacji zleconej usługi. Nie musisz miesiącami czekać na strzyżenie lub kąpiel Twojego psa. Zadzwoń do Wash Doga i powiedz, że jesteś klientem Alvis a termin dla Twojego pieska znajdzie się bardzo szybko!

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG W CAŁEJ POLSCE

Wash Dog przez lata wypracował bardzo wysoki standard usług i obsługi klienta. Możesz być pewien jakości świadczonych usług. Salony Wash Dog są monitorowane, wizyty nagrywane, a właściciel może zostać z psem podczas wizyty.

NOWOŚĆ

Specjalnie dla klientów Alvis wprowadziliśmy usługę odprowadzenia psa do salonu Wash Dog. Opiekun Alvis może zaprowadzić Twojego psa na wcześniej umówioną wizytę pielęgnacji, a po jej zakończeniu odbierze pieska i zaprowadzi go do domu.
Dodatkowo Alvis i Wash Dog przygotowały dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert, rabatów i promocji. Z nami możesz być pewien, że Twój pies jest w dobrych rękach. Więcej szczegółów oraz informację jak umówić się na pierwszy spacer znajdziesz w naszych newsletterach i
na stronie internetowej.