Otrzymaj rabat 35 zł na pierwsze zamówienie z kodem LISTOPAD35
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
ALVIS pomaga zwierzakom oraz ich właścicielom w potrzebie!
akcja podaruj spacer
Wśród nas, miłośników psów i kotów, często spotykamy osoby, które są w trudnej sytuacji, która nie pozwala im na skorzystanie z naszych usług, mimo, że ich zwierzaki bardzo nas potrzebują.

Przytoczymy sytuację, która pojawiła się ostatnio – dzwoniła do nas starsza Pani po wypadku, nie może chodzić. Jej wiernym przyjacielem jest 12-letni pies. W okolicy nie ma rodziny, a osoby, które bezpłatnie przychodzą wyprowadzać jej psiaka są zdaniem Pani nieodpowiedzialne i często nie słowne. Pani otrzymuje małą emeryturę i nie jest w stanie zamówić spacerów u wyszkolonych opiekunów Alvis, a potrzebuje ich 3 razy dziennie do końca życia psa.

Wzorując się na akcji „zawieszona kawa", postanowiliśmy rozpocząć akcję „podaruj spacer".

Naszym celem jest polepszenie życia czworonogów! Niektórzy właściciele przez chwilowe, ciężkie sytuacje życiowe nie mogą odpowiednio zająć się swoim przyjacielem, często z bólem serca muszą oddać je w "dobre ręce" lub do schroniska. Chcemy temu zapobiec!

Na czym to polega?

1.To bardzo proste - anonimowi darczyńcy mogą wykupić spacer lub pakiet spacerów dla osób w trudnej sytuacji.

2. Nasi opiekunowie zajmą się zwierzęciem osoby obdarowanej zgodnie z naszymi standardami.
Akcja nie jest pomocą tylko dla osób starszych, niepełnosprawnych czy chorych, lecz również zwierzętom, które na pewno dostaną zastrzyk świetnej energii i radości. Nasi wspaniali opiekunowie zapewnią im zabawę oraz troskę, na którą tak bardzo zasługują.

Wychodziliśmy już z taką akcją w 2021 roku, lecz niestety nie przyniosła przewidywanych owoców. Bardzo trudno było nam dotrzeć do osób potrzebujących. Jednak teraz, dzięki wsparciu mediów, udało się ruszyć z akcją i już wczoraj startowały pierwsze spacery!

Kto może wesprzeć akcję?
KAŻDY!

Każde wpłacone 50 zł na tę zrzutkę to jeden spacer dla potrzebującego zwierzaka.
Dobro zawsze wraca, nie raz ze zdwojona siłą.

Pomóżcie nam pomagać!