Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Wyprowadzanie psów w Gdańsku

Pospacerujemy z Twoim psem! Pierwszy spacer tylko 26 zł.

Wybierzemy wyprowadzacza, który na pewno będzie pasować.
WYPROWADZANIE

Cena za wyprowadzanie psa w Gdańsku

Ceny spacerów uzależnione są od ich liczby oraz długości. Wybierz jeden z naszych pakietów i oszczędzaj na koszcie pojedynczego spaceru.
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%

Zastanawiasz się, jak wyprowadzanie psa wygląda w praktyce?

Zobacz krótki film z naszych wspólnych przechadzek.
Chcesz przetestować nasz serwis, zanim zdecydujesz się, aby skorzystać z naszych usług?

Umów się na spacer próbny
w cenie 26 zł
Dzięki naszym raportom nie musisz się martwić o to, jak przebiegają spacery!
Monika
raport 15.04
Już od progu Korek przywitał mnie niezwykłe radośnie, chciał się tulić i głaskać. Był bardzo podekscytowany spacerem, nie mógł się doczekać aż wyjdziemy, chyba doskonale wiedział dokąd chce go zabrać. Po krótkim spacerku po parku przyszedł czas na powitanie morza. Pogoda nam dopisywała, w pyszczki świeciło nam słońce, a woda cudnie szumiała. Korek oczywiście postanowił sprawdzić czy woda nadaje się do kąpieli i czy jest ciepła. Chyba chciał żebym razem z nim zanurzyła łapki ale nie dałam się namówić, nie tym razem :D Korek spotkał też dwóch kolegów, ale punktem kulminacyjnym było zobaczenie swoich ulubionych kumpli – łabędzi. Nie ważne, że dzieliła ich woda, dla Korka cel był prosty – przywitać się ze swoimi ulubionymi przyjaciółmi. Myślę, że gdyby Korek lubował się w wysokiej kulturze, to jego ulubionym baletem byłoby „Jezioro Łabędzie". Nic nie odwracało jego uwagi od tych pięknych istot. Załatwił wszystkie swoje psie sprawy i wróciliśmy do domu. Trudno nam się było pożegnać, ale oboje byliśmy usatysfakcjonowani spacerem.

Klienci nas kochaja

Często zadawane pytania

Co jest wliczone w cenę 30 minutowego spaceru z psem?
Usługa ta obejmuje 20 minut spacerem (minimum), mycie łapek i karmienie (jeśli jest potrzeba). Po spacerze otrzymasz raport ze zdjęciami, opisem spaceru i trackerem GPS.
Czy możecie pójść do fryzjera lub do weterynarza?
Tak, możemy zabrać psa do weterynarza lub fryzjera podczas wizyty lub opieki.
Czy pies nie zgubi się na spacerze?
Twój pies się nie zgubi! Nasi wyprowadzacze używają paska do chodzenia, obroży bezpieczeństwa i mocnych karabinków. Sprzęt był wielokrotnie testowany na dużych psach.
Czy poradzi sobie opiekun z moim psem?
Wszyscy opiekunowie przechodzą selekcji i szkolenia, które obejmują kursy i staże w różnych spacerach z kuratorami. Jeśli masz skomplikowanego psa — dobierzemy doświadczonego człowieka, który na pewno sobie poradzi.
Jak odbywa się płatność?
Po złożeniu zamówienia wysyłamy fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Płacić można przelewem na nasze konto bankowe.
Jak to w ogóle działa?
Po wypełnieniu wniosku na stronie oddzwoni do Ciebie nasz operator i wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zwierzaka i terminu pierwszego spaceru. Następnie dobierzemy Ci odpowiedniego wyprowadzacza i prześlemy Ci jego profil. W wyznaczonym czasie przyjedzie do Ciebie wyprowadzacz i pójdzie na spacer ze zwierzakiem. A po każdym spacerze otrzymasz piękny raport ze zdjęciami zwierzaka, trasą GPS i opowiadaniem, co robili na spacerze.
Co to jest abonament w ALVIS?
Abonament jest odpowiedni dla właścicieli czworonogów, którzy potrzebują regularnych spacerów. Abonament jest do wykorzystania w przeciągu roku od dnia pierwszego spaceru.
A jeśli muszę wyjechać na wakacje i nie mam z kim zostawić pupila?
Możesz oddać psa na petsitting, korzystając z usługi opieki nad zwierzęciem przez opiekuna. Możesz zostawić zwierzaka w domu u naszego opiekuna lub zaprosić go do odwiedzin w Twoim domu. Opiekun będzie spacerował z psem zgodnie ze zwykłym harmonogramem, karmił i opiekował się oraz wysyłał raporty.