Informujemy, że pod numerem 888929717 chwilowo jesteśmy dostępni tylko od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Przez Whatsapp, Messenger lub e-mail jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, od 08:00 do 22:00.
Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili
Zostaw numer, a my zadzwonimy

Wyprowadzanie psów – Wrocław

Zabierzemy Twojego ukochanego zwierzaka na spacer, zapewniając mu dużo ruchu i radości!
Alvis to miejski serwis opieki nad zwierzętami we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach.

Tutaj zapewnimy Twojemu pupilowi odpowiednią dawkę aktywności.

Sprawimy, że Twój pies będzie szczęśliwy i wybiegany, a Ty bez stresu zajmiesz się swoimi obowiązkami!

Na czym to polega?

O ustalonej godzinie przychodzimy do Ciebie, aby zabrać Twojego psa na spacer. Nie możesz być wtedy w domu? Bez obaw powierz nam swoje klucze!
usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Spacerujemy i bawimy się z Twoim pupilem od 30 do 120 minut (lub więcej) – w zależności od opcji, którą wybierzesz.
karmienie psa
Po spacerze pełnym przygód wracamy do domu. Myjemy psu łapki i karmimy go.
raport alvis
Na koniec wysyłamy Ci szczegółowy raport ze zdjęciami Twojego pupila wykonanymi podczas spaceru, GPS-śladem i krótkim opisem wspólnej przechadzki.
raporty Alvis
Zakładamy bezpieczny sprzęt do spacerowania. Włączamy GPS i idziemy na świetną przechadzkę.

Ile kosztuje wyprowadzanie psa we Wrocławiu

Cena spacerów zależy od ich liczby oraz długości. Szukasz najkorzystniejszej opcji? Wybierz jeden z pakietów i zacznij oszczędzać!

Abonamenty w Alvis są ważne przez rok od daty pierwszego spaceru.
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Sprawdź, czy to dla Ciebie
(i Twojego pupila)!


Przetestuj nasz serwis.
Umów się na spacer próbny
w cenie 26 zł

Wyprowadzanie psów we Wrocławiu – jak to działa w praktyce?

Zobacz krótką relację z naszych wspólnych spacerów!
Dzięki naszym raportom możesz spać spokojnie!
Klaudia
raport 08.11
Przechadzki z Reną to jedna z przyjemniejszych części dnia. Uwielbiam tego małego, rozbrykanego pieska, z którym nie można się nudzić! Podczas spacerów zaczepiało nas sporo osób. Ludzie mówią, że Rena to bardzo dostojny piesek, który pasuje do rodziny królewskiej. ;)

Zauważyłam, że Rena bardzo lubi molo i plaże. Nasze spacery odbywały się w różnych częściach Sopotu, jednak to właśnie nad morzem czuła się najlepiej – brykała jak szalona i była bardzo ożywiona. Spacer przebiegł nam bardzo aktywnie. Były wspólne biegi, poszukiwanie skarbów w piasku i oczywiście załatwienie najważniejszych potrzeb. Rena uwielbia inne psiaki. Podczas przechadzki spotkałyśmy ich kilka. Kiedy zapytałam właścicieli, czy możemy podejść się przywitać, a oni się zgodzili, była w siódmym niebie! Niestety jeden starszy piesek nie mógł się z nami przywitać, ale nie szkodzi. Jakoś sobie poradziłyśmy. Zakomunikowałam Renie, że musimy go ominąć, przyspieszając kroku i prowadząc ją przy swoim boku. Jak wróciłyśmy do domu, wyczyściłam Renie łapki i podałam jej jedzonko. Widać, że apetyt jej dopisywał. Po solidnej porcji nowych wrażeń Rena leniwie udała się na spoczynek.

To był bardzo udany spacer. Nie mogę doczekać się kolejnego!

Zwierzęta (i ich właściciele) nas uwielbiają!

Poznaj naszych opiekunów!

Często zadawane pytania

Jak długo powinien trwać spacer z psem?
To zależy od rasy, rozmiary, wieku czy stanu zdrowia Twojego pupila. Pamiętaj jednak, że zbyt krótkie przechadzki mogą przyczynić się do pogorszenia jego zdrowia czy samopoczucia. Dowiedz się, ile powinien trwać spacer z psem.

Nie zapomnij także o zapewnianiu Twojemu zwierzakowi rutyny, którą tak bardzo lubi. Umów usługę wyprowadzanie psa na spacer w godzinach, w których najczęściej sam z nim spacerujesz.
Czy opiekun ALVIS poradzi sobie z moim psem?
Nie musisz się obawiać. Każdy opiekun ALVIS przeszedł wnikliwą selekcję i serię szkoleń, które przygotowały go do pracy z psem.

Twój zwierzak wymaga specjalnej opieki? Bez obaw. Dobierzemy mu wyprowadzacza, który na pewno będzie wiedział, jak sobie z nim poradzić.
Czy mój pies będzie chodził na smyczy?
Oczywiście! Twój pies będzie chodził na smyczy przez cały spacer, z wyjątkiem zabawy na psim placu zabaw – o ile wyrazisz na to zgodę!

Nasi opiekunowie wyprowadzą Twojego psa, korzystając ze specjalistycznego sprzętu: obroży zabezpieczającej, smyczy oraz pasa na biodra. Dzięki temu masz pewność, że Twój pupil nie ucieknie.
Jak mogę opłacić swoje zamówienie?
To proste! Wejdź w fakturę pro forma, którą wysłaliśmy do Ciebie po złożeniu zamówienia. Tam znajdziesz podsumowanie swojej płatności. Zamówienie opłacisz, przelewając środki bezpośrednio na nasze konto.
Czy mogę powierzyć opiekunowi klucze do mojego mieszkania?
Jak najbardziej. Nasi opiekunowie zostali dokładnie sprawdzeni i zweryfikowani. Mamy ich pełne dane osobowe. Wiemy także, gdzie mieszkają, a także pracują lub studiują.
Jak działa abonament w ALVIS?
To opcja, którą uruchomiliśmy z myślą o osobach potrzebujących regularnego wsparcia w wyprowadzaniu psa. Spacery w ramach abonamentu możesz wykorzystać przez rok od daty pierwszej przechadzki.

Co ważne: to Ty ustalasz harmonogram wspólnych spacerów (według schematu dnia psa).

Najczęściej z tej opcji korzystają osoby, które potrzebują wsparcia w wyprowadzaniu psa rano lub popołudniu, gdy same pracują.
Jak działa usługa wyprowadzania psa na spacer?
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz na stronie lub pod numerem telefonu 888 929 717, a my rozpoczniemy poszukiwania idealnego opiekuna dla Twojego psa. Jego profil otrzymasz w wiadomości e-mail.

Wspólnie ustalimy termin spaceru. W ustalonym czasie wyprowadzasz przyjdzie po Twojego psa i zabierze go na przechadzkę. Po jej ukończeniu otrzymasz raport ze zdjęciami swojego pupila, trasą GPS oraz informacją o przebiegu spaceru.
Chcę wyjechać na wakacje. Czy zaopiekujecie się moim psem?
Nie ma problemu. Możesz skorzystać z usługi opieki nad psem w domu petsittera lub zamówić opiekę nad psem w Twoim domu.

Pod Twoją nieobecność nasz opiekun kompleksowo zajmie się Twoim pupilem: nakarmi go, pobawi się z nim i wyprowadzi go na spacer zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po każdym dniu opieki otrzymasz również raport z jej krótkim podsumowaniem.