Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad szczeniakiem
w Krakowie

W ALVIS pomożemy Ci w opiece nad Twoim psem, gdy jesteś chory, musisz wyjechać lub masz inne zobowiązania. Dzięki temu Twój pupil będzie szczęśliwy i bezpieczny, a Ty bez obaw zajmiesz się swoimi sprawami.

Co wchodzi w skład opieki nad szczeniakiem?

Opieka w domu petsittera
Na czas opieki petsitter zabiera szczeniaka do swojego domu, gdzie kompleksowo się nim zajmuje. Opiekun dba o Twojego zwierzaka: karmi go, bawi się z nim oraz wychodzi na spacery (5 spacerów po 15-20 minut). Pod koniec każdego dni otrzymujesz raport ze zdjęciami pupila oraz informacją o przebiegu opieki.
Opieka w domu Klienta
Podczas opieki w domu Klienta nasz opiekun odwiedza Twojego szczeniaka – bawi się z nim, karmi i wyprowadza na spacer. Sam ustalasz długość wizyty (30 minut, 60 minut lub więcej). Po każdej wizycie otrzymujesz raport ze zdjęciami psa i informacją o tym, jak przebiegła opieka.

Jaki jest koszt opieki nad szczeniakiem?

Dzięki naszym raportom dokładnie wiesz, jak miewa się Twój zwierzak

Marta
raport 07.02
Baja przywitała mnie już przy płocie. Wcisnęła swój pyszczek w szparę w ogrodzeniu i próbowała mnie polizać swoim słodkim jęzorem. Po wyjściu z domu przekonałam się, że Baja to istny wulkan energii. Chciała ganiać ptaki, listki, rowery, czyli wszystko to, co ją fascynowało i motywowało do biegu. W międzyczasie – jak na szczeniaka przystało – brała do pyszczka wszystko, co tylko znalazła, jednak za każdym razem udawało mi się odebrać jej zdobycz. Kiedy dotarłyśmy do lasu, wreszcie mogła zacząć biegać we wszystkie strony. Miałam wrażenie, że powąchała każdy kawałek lasu! Spotkałyśmy również młodego posokowca, z którym Baja zaczęła się świetnie bawić. Pewnie mogłaby biegać tak godzinami, jednak musiałyśmy już zawracać do domku. Co drugi przechodzień chwalił Baję, mówiąc, jaka jest piękna i urocza. Wróciłyśmy do domku umęczone i brudne. Mam nadzieję, że po naszym spacerze nie będzie już demolować ogródka.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zapoznanie z opiekunem
Przed rozpoczęciem opieki zapoznajesz się z wybranym przez nas opiekunem. Wizyta zapoznawcza odbywa się pod Twoim dachem lub w domu petsittera.

Chcemy mieć pewność, że Twój zwierzak zaakceptuje przyszłego opiekuna. Jeśli to konieczne, wymienimy go na innego.
Stałe wsparcie weterynarza
Jeśli zajdzie taka potrzeba, podczas opieki korzystamy ze wsparcia weterynarza.
Nie musisz martwić o zdrowie i bezpieczeństwo swojego pupila.
Ubezpieczenie psa
Przez cały okres trwania opieki zdrowie Twojego szczeniaka jest ubezpieczone.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za opiekę nad Twoim zwierzakiem.
Bezpieczny sprzęt do spacerowania
W trakcie spacerów korzystamy z profesjonalnego sprzętu do spacerowania, który został stworzony przez behawiorystów.

Dzięki temu mamy pewność, że Twój pies jest bezpieczny i nigdzie nie ucieknie.

Sprawdź, za co pokochali nas Klienci:

Chcesz zadać nam pytanie na temat opieki nad szczeniakiem? Napisz do nas lub sprawdź, o co pytają nas inni.

Najczęściej zadawane pytania

Skąd mogę mieć pewność, że opiekun rzeczywiście wyszedł na spacer z moim psem?
Podczas spacerów każdy z naszych opiekunów korzysta ze specjalnej aplikacji (tracker GPS), która pozwala prześledzić trasę przechadzki. Opiekun zobowiązany jest również do dostarczenia Ci raportu wraz ze zdjęciami, trackerem GPS oraz opisem przebiegu spaceru. Podobna procedura dotyczy usług opieki w domu petsittera oraz wizyt w domu pupila. Dzięki temu będziesz znał wszystkie niezbędne szczegóły.
Czy zawieram z Wami umowę, kiedy decyduję się na opiekę w ALVIS?
W ALVIS opieramy się na umowie użytkownika. Oznacza to, że musisz zgodzić się na warunki zawarte w Regulaminie, jeśli chcesz skorzystać z naszych usług.
W jaki sposób weryfikujecie swoich opiekunów?
Proces weryfikacji opiekunów jest kilkuetapowy, a do stażu dopuszczamy tylko 1 na 10 kandydatów.

Zanim podejmiemy współpracę, dokładnie sprawdzamy dane osobowe kandydatów, korzystając z otwartych źródeł. Prosimy ich o pokazanie nam mieszkania oraz dostarczenie stosownych zaświadczeń (zaświadczenia z miejsca pracy lub nauki oraz zaświadczenia o niekaralności).

Ponadto szkolimy przyszłych opiekunów. Każdy, kto chce u nas pracować, musi przejść skomplikowany test z zakresu pracy i komunikacji z psem, a także serię dodatkowych szkoleń i zajęć praktycznych w postaci spacerów pod opieką doświadczonych mentorów.

Każdy z opiekunów jest u nas oficjalnie zatrudniony, a my znamy jego pełne dane osobowe.
Jak w ogóle działa Wasz serwis?
To proste! Zamawiasz wybraną usługę telefonicznie, poprzez media społecznościowe lub korzystając z formularza na naszej stronie online. Nasz operator kontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów dotyczących Twojego pupila (jego charakter, stan zdrowia, zachowanie czy ulubione miejsca) oraz terminu i warunków opieki. Na podstawie zebranych danych wybieramy odpowiedniego opiekuna, który w ustalonym terminie kompleksowo zajmuje się Twoim szczeniakiem (bawi się z nim, wychodzi na spacer, karmi).
W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas fakturę pro forma, którą opłacisz, przelewając środki na podany numer konta bankowego.
Czy podczas opieki nad szczeniakiem możecie pójść z nim do fryzjera lub weterynarza?
Tak, podczas opieki w domu petsittera lub wizyty w domu Klienta możemy zabrać psa do fryzjera bądź weterynarza.