Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Close
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad kotem i innymi zwierzętami

Masz dużo obowiązków i szukasz kogoś, kto zajmie się Twoim ukochanym zwierzakiem, gdy Ty jesteś poza domem? Powierz to naszym opiekunom!
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Zamawiam usługę
Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
Twój numer telefonu
Usługa
Możesz teraz bez obaw zająć się swoimi sprawami. W ALVIS zapewnimy Twojemu pupilowi dużo radości, komfortu i uwagi.

Jak to wygląda w praktyce?

Składasz zamówienie
Jeśli potrzebujesz wsparcia w opiece nad swoim kotem lub innym zwierzakiem, zadzwoń do nas lub wypełnij stosowny wniosek. Nasz operator oddzwoni do Ciebie, aby ustalić szczegóły dotyczące Twojego zwierzaka, a także zakresu i terminu opieki.
Poznajesz opiekuna dla swojego pupila
Na podstawie zebranych informacji przydzielamy opiekuna dla Twojego zwierzaka. Aby mieć pewność, że Twój pupil go zaakceptuje, przeprowadzamy wizytę zapoznawczą, która kosztuje 20 zł. Jeśli zachodzi taka konieczność, wymieniamy opiekuna na innego.
Opłacasz zamówienie
Płacisz za usługę, robiąc przelew bezpośrednio na nasze konto bankowe.
Transportujemy zwierzę
W przypadku opieki nad Twoim pupilem w domu opiekuna pomagamy w organizacji transportu, który odbywa się zgodnie ze wszystkimi normami oraz przepisami bezpieczeństwa.
Nasz opiekun dba o Twojego pupila
W ustalonym terminie nasz opiekun kompleksowo dba o Twojego zwierzaka. Karmi go, bawi się z nim i dotrzymuje mu towarzystwa.
Otrzymujesz raport z opieki
Żebyś miał pewność, że Twój zwierzak jest w dobrych rękach, nasz opiekun każdorazowy wysyła do Ciebie raport, który zawiera zdjęcia Twojego pupila oraz krótką relację z wizyty. Jeśli wyrazisz taką chęć, możesz również połączyć się z nim poprzez kamerkę wideo.

Jaki jest koszt opieki nad kotem lub innym zwierzakiem?

Cena obejmuje karmienie, wspólną zabawę oraz przygotowanie raportu ze zdjęciami i trackerem czasu
1 kolejna godzina
za jednego dodatkowego kota
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta
30,75 zł

0 zł
+30 %

Pakiety na 30 dni

Pakiet "Mini"
12 wizyt po 30 minut

33,95
za jedną wizytę

407,38 zł
za pakiet
Pakiet "Standard"
20 wizyt po 30 minut

31,86
za jedną wizytę

637,14
za pakiet


Pakiet "Super"
30 wizyt po 30 minut

29,7
za jedną wizytę

891,14
za pakiet

Pakiet "Comfort"
12 wizyt po 60 minut

54,37
za jedną wizytę

652,39
za pakiet

Pakiet "Activ"
20 wizyt po 60 minut

50,92
za jedną wizytę

1018,44
za pakiet

Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Czy korzystałes już kiedyś z naszych usług?
Czy korzystałes już kiedyś z naszych usług?
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Nasze raporty to gwarancja, że Twój ulubieniec jest w dobrych rękach:
Klaudia
Raport 03.06
Dzisiejsze spotkanie u Yoshiego rozpoczęliśmy mizianiem przy drzwiach. Oj, kociak bardzo pragnął głasków, więc mu ich nie odmówiłam. Następnie poszłam otworzyć balkon, wymieniłam wodę oraz dorzuciłam jedzonko. Kolejne kroki skierowałam do łazienki, by wyczyścić kuwetę. Po obowiązkach przyszedł czas na domowe SPA. Wzięłam rękawicę do czesania i wyszłam z Yoshim na balkon. Och, jak on uwielbia czesanie! Obracał się na wszystkie strony, byle tylko nie pominąć żadnego miejsca do wyczesania. Po czesaniu chciałam posiedzieć z kociakiem na balkonie, jednak wydaje mi się, że temperatura na dworze była dla niego za wysoka. Yoshi wolał wrócić do mieszkania. Wzięłam więc całą skrzynkę z jego zabawkami i rozpoczęliśmy wspólne zabawy. Na zabawie minął nam pozostały czas wizyty. Zanim wyszłam z balkonu, zabrałam rzeczy Yoshiego do mieszkania i starannie zamknęłam balkon. Do zobaczenia jutro!
Już nie musisz poświęcać długich godzin na szukanie zaufanego opiekuna dla swojego zwierzaka. My zrobimy to w Twoim imieniu!

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać:

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat opieki nad kotem lub innym zwierzęciem? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź wybranego komunikatora internetowego. Sprawdź również, o co pytają nas inni.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę opłacić swoje zamówienie?
W momencie, gdy złożysz zamówienie, otrzymasz od nas fakturę pro forma. Znajdziesz w niej podsumowanie swojej płatności. Fakturę możesz opłacić tradycyjnym przelewem na wskazane przez nas konto bankowe.
Czy decydując się na usługę opieki nad kotem lub innym zwierzakiem, zawieram z Wami umowę?
W ALVIS działamy zgodnie z umową użytkownika. Aby złożyć zamówienie, musisz zaakceptować nasz Regulamin.
Czy mogę bez obaw powierzyć Wam swoje klucze?
Oczywiście! Współpracujemy tylko z zaufanymi i wnikliwie zweryfikowanymi opiekunami. Znamy ich dane osobowe oraz wiemy, gdzie mieszkają, pracują lub się uczą.
Jak to właściwie działa?
Zamówienie opieki nad kotem lub innym zwierzakiem odbywa się w kilku krokach. Wypełnij wniosek na naszej stronie, a po chwili oddzwoni do Ciebie nasz operator, z którym omówisz wszystkie szczegóły dotyczące Twojego pupila i terminu opieki nad nim. Na podstawie zebranych informacji przydzielimy Ci odpowiedniego opiekuna, który w dogodnym dla Ciebie terminie pojawi się w Twoim domu, aby zapoznać się z Twoim zwierzakiem. W ustalonym dniu opieki nasz pracownik kompleksowo zajmie się Twoim ulubieńcem, a po zakończeniu wizyty otrzymasz od niego raport zawierający zdjęcia zwierzaka oraz krótką informację na temat przebiegu opieki.
W jaki sposób sprawdzacie swoich opiekunów?
Nasi opiekunowie są weryfikowani już na etapie ubiegania się o pracę. Wnikliwie sprawdzamy ich dane osobowe na podstawie ogólnie dostępnych źródeł. Następnie prowadzimy dla nich kurs, który wiąże się z przystąpieniem do trudnego testu na temat podstaw komunikacji oraz pracy ze zwierzętami.

Jeszcze przed podjęciem współpracy kandydaci są proszeni o pokazanie swojego mieszkania oraz dostarczenie zaświadczenia o braku rejestrów karnych i zaświadczenia z miejsca pracy lub nauki.

Nasi opiekunowie biorą także udział w spotkaniach szkoleniowych i próbnych spacerach pod okiem doświadczonych mentorów. Z każdym z nich wiąże nas umowa.

Co ważne, nie każdy kandydat zostaje naszym opiekunem. Staż odbywa tylko 1 na 10 zainteresowanych.
Czym jest miesięczny abonament w ALVIS?
Miesięczny abonament w ALVIS przygotowaliśmy dla osób, które mają odgórnie ustalony plan dnia i potrzebują wsparcia w stałej, comiesięcznej opiece nad ich kotem lub innym zwierzęciem. Dotyczy to głównie sytuacji, gdy właściciele zwierzęcia dużo pracują lub mają inne zobowiązania. Jeśli wybierzesz abonament na miesiąc w ALVIS, przydzielimy Ci jednego lub kilku stałych opiekunów, którzy będą regularnie zaglądali do Twojego zwierzaka.