Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Close
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Wyprowadzanie psów w ALVIS

Jesteś właścicielem psa i potrzebujesz wsparcia w wyprowadzaniu swojego pupila? Jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z serwisu ALVIS i zamów spacer pod okiem przeszkolonego opiekuna.

Wyprowadzanie psów w ALVIS

Jesteś właścicielem psa i potrzebujesz wsparcia w wyprowadzaniu swojego pupila? Jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z serwisu ALVIS i zamów spacer pod okiem przeszkolonego opiekuna.
ALVIS to miejski serwis opieki nad zwierzętami, który pomoże Ci zadbać o Twojego ukochanego zwierzaka. Sprawimy, że Twój pies będzie szczęśliwy i wybiegany. A Ty bez obaw zajmiesz się swoimi sprawami.

Jak przebiega spacer w ALVIS?

usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Przez następne 30 lub 60 minut (a nawet więcej) spacerujemy i bawimy się z psem.
karmienie psa
Zmęczeni, ale zadowoleni wracamy do Twojego domu. Myjemy psu łapki i karmimy go.
raport alvis
Na koniec przygotowujemy i wysyłamy do Ciebie szczegółowy raport. Znajdziesz w nim opis wspólnego spaceru, zdjęcia Twojego pupila zrobione w trakcie przechadzki oraz GPS-ślad.
raporty Alvis
Instalujemy sprzęt do bezpiecznego spacerowania z psem, włączamy GPS i… idziemy na świetną przechadzkę!
O ustalonej porze przychodzimy po Twojego pupila. Nie możesz na nas poczekać? Zostaw nam swoje klucze, a my zajmiemy się całą resztą.

Ile kosztuje spacer w ALVIS?

Ceny spacerów zależą od ich długości oraz zamawianej ilości. W skład usługi wchodzi: odbiór psa, 20 lub 50 minut wspólnej przechadzki, mycie łapek, karmienie oraz przygotowanie raportu.

Chcesz przetestować nasz serwis, zanim zdecydujesz się, aby skorzystać z naszych usług? Umów się na bezpłatny spacer próbny. Składając zamowienie wystarczy wprowadzić kod NASPACER

CENNIK POJEDYNCZYCH SPACERÓW

Pierwszy próbny spacer
Aby
przetestować serwis


0 zł
z kodem NASPACER
Spacer 30 minut
Bez pakietu


42,44 zł

Spacer 60 minut
Bez pakietu


67,90 zł
Spacer 90 minut
Bez pakietu


93,36 zł
Spacer 120 minut
Bez pakietu


118,82 zł
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta +30%

CENNIK PAKIETÓW

Pakiet "Mini"
12 spacerów po 30 minut

33,95 zł
za 1 spacer

407,38 zł

za pakiet

Pakiet "Standard"
20 spacerów po 30 minut

31,86 zł
za 1 spacer

637,14 zł

za pakiet
Pakiet "Activ"
20 spacerów po 60 minut

50,92 zł
za 1 spacer

1018,44 zł

za pakiet

+12,3 zł
za jednego dodatkowego psa na spacerze 30 minutowym
+18,45 zł
za jednego dodatkowego psa na spacerze 60 minutowym
Dzięki naszym raportom dokładnie wiesz, jak przebiegają spacery z Twoim pupilem
Klaudia
raport 08.11
Spacery z Reną to sama przyjemność! Mały, kochany, rozbiegany psiak. Nie można się z nią nudzić! Wielu przechodni komentuje, że Rena jest piękna i dostojna. Nie raz pomylili nas z młodą królową Anglii i jej psiakiem! haha
Podczas spaceru sprawdziłyśmy różne zakamarki Sopotu, ale najbardziej podobało jej się na molo i pobyt na plaży. Góra piasku, szum fal - o tak! To jest to co Rena lubi najbardziej.
Spacer zaliczam do tych aktywnych - biegałyśmy, szukałyśmy skarbów w piasku, a na koniec załatwiłyśmy najważniejsze sprawy. Po drodze spotkaliśmy kilka psiaków, z którymi Rena bardzo chciała się przywitać. Zapytałam właściciela czy możemy podejść. Rena była bardzo szczęśliwa, gdy się zgodził! Tylko jeden starszy piesek nie mógł się z nami przywitać, ale to nic! Zachęciłam Renę do ominięcia go za pomocą przyspieszenia kroku w bok. Po powrocie do domu wyczyściłam łapki oraz podałam miseczkę z jedzeniem. Chętnie zjadła, a później leniwie poszła do swojego legowiska.

Do zobaczenia na kolejnym spacerze!

Zobacz, co mówią o nas klienci, którzy nam zaufali:

Zastanawiasz się, kto wyprowadzi Twojego zwierzaka? Poznaj naszych opiekunów
Masz do nas dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zanim jednak je zadasz, upewnij się, czy odpowiedzi nie znajdziesz w sekcji poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo powinien trwać spacer z psem?
Długość spaceru z psem powinna być uzależniona od kilku czynników, między innymi rozmiaru Twojego pupila czy jego wieku. Pamiętaj jednak, że zbyt krótkie i przechadzki mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie Twojego czworonoga. Czytaj więcej...

Ważne jest również zachowanie rutyny. Umawiaj spacery o określonych porach, do których Twój pies jest przyzwyczajony.
Czy Wasz opiekun dobrze zaopiekuje się moim psem?
Oczywiście, że tak. Każdy z opiekunów ALVIS przechodzi rygorystyczną selekcję, a następnie serię szkoleń, z uwzględnieniem próbnych spacerów pod okiem wykwalifikowanych mentorów.

Twój pies wymaga szczególnej opieki? Bez obaw. Dobierzemy do niego doświadczonego opiekuna, który będzie wiedział, jak się przy nim zachować.
Czy mój pies będzie prowadzony na smyczy?
Zdecydowanie! Podczas całego spaceru Twój pupil będzie chodził na smyczy. Jedynym wyjątkiem jest swobodna zabawa w psim parku, o ile wyrazisz na to zgodę.

Dodatkowo nasi opiekunowie są zaopatrzeni w specjalistyczny sprzęt, który obejmuje: obrożę zabezpieczającą, smycz oraz pas na biodra. Jego elementy są zrobione z solidnych materiałów oraz wzajemnie przymocowane wspinaczkowymi karabińczykami. Dzięki temu mamy pewność, że Twój pies nie ucieknie.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Złóż zamówienie, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Opłacisz zamówienie, przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe.
Czy mogę zostawić opiekunowi klucze do mieszkania?
Zdecydowanie tak. Wszyscy opiekunowie w serwisie ALVIS są dokładnie weryfikowani, a następnie oficjalnie zatrudniani. Znamy ich dane osobowe oraz wiemy, gdzie mieszkają, pracują lub studiują.
Czym jest miesięczny abonament w ALVIS?
Abonament na miesiąc to doskonała opcja dla osób, którzy potrzebują regularnej pomocy w wyprowadzaniu psa na spacer. W takim przypadku przechadzki odbywają się cyklicznie, o określonych porach (z uwzględnieniem przyzwyczajeń psa).

Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają osoby, który potrzebują wsparcia w porannym i/lub popołudniowym spacerze, który odbywa się w godzinach ich pracy.

Jeśli zdecydujesz się na miesięczny abonament, wybierzemy od jednego do trzech stałych opiekunów, przy których Twój zwierzak będzie czuł się swobodnie.
Jak działa Wasz serwis?
To proste. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Opowiedz nam trochę o swoim pupilu, a my poszukamy dla niego idealnego opiekuna. Jego profil otrzymasz drogą mailową.

O ustalonej porze nasz opiekun pojawi się w Twoim domu i zabierze Twojego zwierzaka na spacer. Po każdej przechadzce otrzymasz raport ze zdjęciami Twojego pupila, trasą GPS oraz krótkim opisem tego, co działo się w trakcie spaceru.
Planuję wyjechać na wakacje i nie mogę zabrać psa ze sobą. Czy w takim przypadku możecie mi pomoc?
Jak najbardziej. Jeśli planujesz wakacje i nie masz, z kim pozostawić swojego pupila, możesz skorzystać z opieki nad psem w domu petsittera lub zamówić taką usługę we własnym domu.

W trakcie opieki petsitter zadba o Twojego pupila: będzie się z nim bawił, karmił i wyprowadzał zgodnie z ustalonym harmonogramem. A Ty każdego dnia otrzymasz raport z podsumowaniem tego, co działo się w ciągu dnia.