Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Wyprowadzanie psów w ALVIS

Jesteś właścicielem psa i potrzebujesz wsparcia w wyprowadzaniu swojego pupila? Jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z serwisu ALVIS i zamów spacer pod okiem przeszkolonego opiekuna.

Wyprowadzanie psów w ALVIS

Jesteś właścicielem psa i potrzebujesz wsparcia w wyprowadzaniu swojego pupila? Jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z serwisu ALVIS i zamów spacer pod okiem przeszkolonego opiekuna.
ALVIS to miejski serwis opieki nad zwierzętami, który pomoże Ci zadbać o Twojego ukochanego zwierzaka. Sprawimy, że Twój pies będzie szczęśliwy i wybiegany. A Ty bez obaw zajmiesz się swoimi sprawami.

Jak przebiega spacer w ALVIS?

usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Przez następne 30 lub 60 minut (a nawet więcej) spacerujemy i bawimy się z psem.
karmienie psa
Zmęczeni, ale zadowoleni wracamy do Twojego domu. Myjemy psu łapki i karmimy go.
raport alvis
Na koniec przygotowujemy i wysyłamy do Ciebie szczegółowy raport. Znajdziesz w nim opis wspólnego spaceru, zdjęcia Twojego pupila zrobione w trakcie przechadzki oraz GPS-ślad.
raporty Alvis
Instalujemy sprzęt do bezpiecznego spacerowania z psem, włączamy GPS i… idziemy na świetną przechadzkę!
O ustalonej porze przychodzimy po Twojego pupila. Nie możesz na nas poczekać? Zostaw nam swoje klucze, a my zajmiemy się całą resztą.

Ile kosztuje spacer w ALVIS?

Ceny spacerów zależą od ich długości oraz zamawianej ilości. W skład usługi wchodzi: odbiór psa, 20 lub 50 minut wspólnej przechadzki, mycie łapek, karmienie oraz przygotowanie raportu.

Chcesz przetestować nasz serwis, zanim zdecydujesz się, aby skorzystać z naszych usług? Umów się na bezpłatny spacer próbny. Składając zamowienie wystarczy wprowadzić kod NASPACER
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%

Zobacz, co mówią o nas klienci, którzy nam zaufali:

Dzięki naszym raportom dokładnie wiesz, jak przebiegają spacery z Twoim pupilem
Marta
raport 05.06
Kobi już czekał na mnie przy drzwiach. Zawsze bardzo się cieszy, ale już nie skacze jak na naszym pierwszym spotkaniu. Dziś spacerowaliśmy w lesie przed torami. Na zdjęciu GPS wygląda jakbyśmy pływali przez jezioro, ale zapewniam, że to tylko błąd internetu.Kobi poznał małą koleżankę i zachowywał się bardzo przyjaźnie. Parę razy się zgubiliśmy w krzakach, ale ewidentnie mu to nie przeszkadza. Na spacerku był bardzo grzeczny i nie ciągnął. Załatwił wszystkie swoje sprawy. Po drodze znalazł patyka i nie było opcji, żeby go tam zostawił, więc dumnie spacerował z patykiem. Jak to Golden uwielbia coś nosić w paszczy :) Spacer minął nam bardzo przyjemnie wśród krzaków i jeziorek. Troszkę mnie szantażował na koniec, ale dałam sobie radę.Po powrocie całego go wysuszyłam i chyba to mu się najbardziej podobało, bo lubi drapanie po brzuszku. Pięknie się ze mną pożegnał i zostawiłam go.
Zastanawiasz się, kto wyprowadzi Twojego zwierzaka? Poznaj naszych opiekunów
Masz do nas dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zanim jednak je zadasz, upewnij się, czy odpowiedzi nie znajdziesz w sekcji poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo powinien trwać spacer z psem?
Długość spaceru z psem powinna być uzależniona od kilku czynników, między innymi rozmiaru Twojego pupila czy jego wieku. Pamiętaj jednak, że zbyt krótkie i przechadzki mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie Twojego czworonoga. Czytaj więcej...

Ważne jest również zachowanie rutyny. Umawiaj spacery o określonych porach, do których Twój pies jest przyzwyczajony.
Czy Wasz opiekun dobrze zaopiekuje się moim psem?
Oczywiście, że tak. Każdy z opiekunów ALVIS przechodzi rygorystyczną selekcję, a następnie serię szkoleń, z uwzględnieniem próbnych spacerów pod okiem wykwalifikowanych mentorów.

Twój pies wymaga szczególnej opieki? Bez obaw. Dobierzemy do niego doświadczonego opiekuna, który będzie wiedział, jak się przy nim zachować.
Czy mój pies będzie prowadzony na smyczy?
Zdecydowanie! Podczas całego spaceru Twój pupil będzie chodził na smyczy. Jedynym wyjątkiem jest swobodna zabawa w psim parku, o ile wyrazisz na to zgodę.

Dodatkowo nasi opiekunowie są zaopatrzeni w specjalistyczny sprzęt, który obejmuje: obrożę zabezpieczającą, smycz oraz pas na biodra. Jego elementy są zrobione z solidnych materiałów oraz wzajemnie przymocowane wspinaczkowymi karabińczykami. Dzięki temu mamy pewność, że Twój pies nie ucieknie.
Jak mogę opłacić zamówienie?
Złóż zamówienie, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Opłacisz zamówienie, przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe.
Czy mogę zostawić opiekunowi klucze do mieszkania?
Zdecydowanie tak. Wszyscy opiekunowie w serwisie ALVIS są dokładnie weryfikowani, a następnie oficjalnie zatrudniani. Znamy ich dane osobowe oraz wiemy, gdzie mieszkają, pracują lub studiują.
Czym jest abonament w ALVIS?
Abonament to doskonała opcja dla osób, którzy potrzebują regularnej pomocy w wyprowadzaniu psa na spacer. W takim przypadku przechadzki odbywają się cyklicznie, o określonych porach (z uwzględnieniem przyzwyczajeń psa).

Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają osoby, który potrzebują wsparcia w porannym i/lub popołudniowym spacerze, który odbywa się w godzinach ich pracy.

Abonament jest odpowiedni dla właścicieli czworonogów, którzy potrzebują regularnych spacerów. Abonament jest do wykorzystania w przeciągu roku od dnia pierwszego spaceru.
Jak działa Wasz serwis?
To proste. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Opowiedz nam trochę o swoim pupilu, a my poszukamy dla niego idealnego opiekuna. Jego profil otrzymasz drogą mailową.

O ustalonej porze nasz opiekun pojawi się w Twoim domu i zabierze Twojego zwierzaka na spacer. Po każdej przechadzce otrzymasz raport ze zdjęciami Twojego pupila, trasą GPS oraz krótkim opisem tego, co działo się w trakcie spaceru.
Planuję wyjechać na wakacje i nie mogę zabrać psa ze sobą. Czy w takim przypadku możecie mi pomoc?
Jak najbardziej. Jeśli planujesz wakacje i nie masz, z kim pozostawić swojego pupila, możesz skorzystać z opieki nad psem w domu petsittera lub zamówić taką usługę we własnym domu.

W trakcie opieki petsitter zadba o Twojego pupila: będzie się z nim bawił, karmił i wyprowadzał zgodnie z ustalonym harmonogramem. A Ty każdego dnia otrzymasz raport z podsumowaniem tego, co działo się w ciągu dnia.