Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Wyprowadzanie psów w Alvis

Zapewnij swojemu zwierzakowi codzienną dawkę ruchu dzięki współpracy z naszym przeszkolonym opiekunem!
W Alvis wesprzemy Cię w opiece nad Twoim czworonożnym przyjacielem. W dogodnym dla Ciebie czasie wyprowadzimy go na spacer, szczegółowo informując Cię, jak przebiega nasza wspólna przechadzka.

Dzięki temu Twój pies będzie wybiegany, wybawiony i szczęśliwy, a Ty zyskasz pewność, że przez cały ten czas jest pod dobrą opieką.

Spacer w Alvis krok po kroku

O ustalonej porze przychodzimy po psa. Jeśli nie możesz być w tym czasie w domu, nic straconego – bez obaw możesz przekazać nam swoje klucze.
usługi opieki nad zwierzętami
pies na spacerze
Spacerujemy i bawimy się z Twoim pupilem. W zależności od wybranej opcji spacer trwa 30-120 minut. (lub nawet więcej)
karmienie psa
Zadowoleni wracamy do domu, myjemy psu łapki oraz karmimy go.
raport alvis
Po skończonym spacerze przygotowujemy i wysyłamy Ci szczegółowy raport zawierający zdjęcia, informacje na temat spaceru oraz GPS-ślad.
raporty Alvis
Zakładamy bezpieczny sprzęt, włączamy GPS i idziemy na spacer.

Ile kosztuje spacer?

Ceny spacerów uzależnione są od ich liczby oraz długości. Wybierz jeden z naszych pakietów i oszczędzaj na koszcie pojedynczego spaceru.
Abonament jest ważny przez rok od dnia pierwszego spaceru.
Spacer 30 min.
cena za jeden spacer
Spacer 60 min.
cena za jeden spacer
Spacer 90 min.
cena za jeden spacer
Spacer 120 min.
cena za jeden spacer
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / dni świąteczne - +30%
Już dziś złóż zamówienie
i zapłać za nie 30 dni później!

Płatności PayPo już dostępne w naszym sklepie.
Chcesz przetestować nasz serwis, zanim zdecydujesz się, aby skorzystać z naszych usług?

Umów się na spacer próbny
w cenie 26 zł

Zastanawiasz się, jak taki spacer wygląda w praktyce?

Zobacz krótki film z naszych wspólnych przechadzek.
Dzięki naszym raportom nie musisz się martwić o to, jak przebiegają spacery!
Klaudia
raport 08.11
Spacery z Reną to sama przyjemność! Mały, kochany, rozbiegany psiak. Nie można się z nią nudzić! Wielu przechodni komentuje, że Rena jest piękna i dostojna. Nie raz pomylili nas z młodą królową Anglii i jej psiakiem! haha
Podczas spaceru sprawdziłyśmy różne zakamarki Sopotu, ale najbardziej podobało jej się na molo i pobyt na plaży. Góra piasku, szum fal - o tak! To jest to co Rena lubi najbardziej.
Spacer zaliczam do tych aktywnych - biegałyśmy, szukałyśmy skarbów w piasku, a na koniec załatwiłyśmy najważniejsze sprawy. Po drodze spotkaliśmy kilka psiaków, z którymi Rena bardzo chciała się przywitać. Zapytałam właściciela czy możemy podejść. Rena była bardzo szczęśliwa, gdy się zgodził! Tylko jeden starszy piesek nie mógł się z nami przywitać, ale to nic! Zachęciłam Renę do ominięcia go za pomocą przyspieszenia kroku w bok. Po powrocie do domu wyczyściłam łapki oraz podałam miseczkę z jedzeniem. Chętnie zjadła, a później leniwie poszła do swojego legowiska.
Do zobaczenia na kolejnym spacerze!

Sprawdź, za co pokochali nas klienci i ich czworonożni przyjaciele:

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych opiekunów oraz sposobów ich weryfikacji?
Masz do nas dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zanim jednak je zadasz, upewnij się, czy odpowiedzi nie znajdziesz w sekcji poniżej.

Często zadawane pytania

Ile powinien trwać spacer z psem?
Pies w zależności od rasy, rozmiaru, wieku oraz chorób potrzebuje różnej ilości ruchu w ciągu dnia. Zbyt krótkie przechadzki mogą poważnie odbić się na zdrowiu i samopoczuciu naszego pupila. Warto podarować mu więcej czasu, będzie nam na pewno za to wdzięczny! Czytaj więcej...

Pamiętaj też, że pies lubi rutynę! Umawiaj spacery w godzinach, w których zwykle sam spacerujesz ze swoim psiakiem.
Czy poradzi sobie opiekun z moim psem?
Wszyscy opiekunowie przechodzą selekcję oraz szkolenia, które obejmują kursy i staże podczas spacerów z mentorami.

Jeśli masz problemowego psa - dobierzemy doświadczonego opiekuna, który na pewno sobie z nim poradzi.
Mój pies będzie chodzić na smyczy?
Tak! Nie spuszczamy psów ze smyczy podczas spacerów. Jedynym wyjątkiem są psie parki, do którego możemy iść jeśli wyrazisz na to zgodę.

Każdy opiekun posiada specjalny sprzęt - obrożę zabezpieczającą, smycz oraz pas na biodra, które stworzone są z mocnego materiału oraz przymocowane są do siebie wspinaczkowymi karabińczykami. Możemy zagwarantować, że pies będzie bezpieczny i nie ucieknie.
Jak odbywa się płatność?
Po złożeniu zamówienia wysyłamy fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Płacić można przelewem na nasze konto bankowe lub przez Payu (Apple Pay, karta, Paypo).
Czy mogę zaufać opiekunowi jeśli chodzi o klucze?
Możesz! Wszyscy opiekunowie w serwisie ALVIS są sprawdzani. Każdy opiekun jest oficjalnie zatrudniony u nas. Mamy wszystkie dane, a także wiemy, gdzie każdy opiekun mieszka, pracuje lub studiuje.
Co to jest abonament w ALVIS?
Abonament jest odpowiedni dla właścicieli czworonogów, którzy potrzebują regularnych spacerów. Abonament jest do wykorzystania w przeciągu roku od dnia pierwszego spaceru.

Spacery odbywają się w określonych przez Ciebie godzinach (zgodnie z rytuałem dnia psa).

Najczęstszym przykładem kiedy potrzebna jest nasza pomoc przy regularnej opiece nad psem to spacery poranne i popołudniowe, gdy właściciel zwierzaka jest w pracy.
Jak to w ogóle działa?
Po wypełnieniu formularza na stronie lub kontakcie z naszym operatorem pod numerem telefonu 888 929 717 rozpoczynamy poszukiwania najlepszego opiekuna dla Twojego psa. Prześlemy Ci jego profil na e-mail.

W wyznaczonej dacie oraz godzinie pojawi się pod Twoimi drzwiami wyprowadzacz i zabierze psa na spacer. Po każdym spacerze otrzymasz raport ze zdjęciami zwierzaka, trasą GPS oraz opisem - co robił Twój pupil podczas spaceru.
A jeśli muszę wyjechać na wakacje i nie mam z kim zostawić pupila?
Możesz przekazać psa na opiekę w domu naszego petsittera lub zamówić opiekę petsittera w swoim domu.

Podczas opieki petsitter będzie spacerował z psem zgodnie z jego harmonogramem, karmił, bawił się, otaczał troską oraz wysyłał do Ciebie raporty.