Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Serwis internetowy dla właścicieli zwierząt Alvis poszukuje do swojego przyjaznego zespołu Spec. ds. Rozwoju Biznesu . Świadczymy usługi wyprowadzania psów i opieki nad zwierzętami podczas nieobecności właścicieli.

Aktualnie działamy w Trójmieście, Warszawie, Krakowie i Łodzi, a w planach mamy rozwój na kolejne duże miasta. Chcesz mieć udział w realizacji tych celów i osiąganiu kolejnych sukcesów? Zapraszamy do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Praca zdalna

  • Zakres obowiązków:
    • Pozyskiwanie nowych klientów.
    • Kontrola marketingu i reklamy.
    • Opracowanie koncepcji rozwoju i doskonalenia serwisu.
    • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i partnerami biznesowymi.
    • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.
    • Badania rynku i monitorowanie konkurencji.
    • Poprawa jakości usług serwisu.
    • Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych.

  • Wymagania:
    • Wykształcenie co najmniej średnie (najlepiej wyższe w kierunku ekonomii, marketingu).
    • Przynajmniej 1 rok doświadczenia (mile widziane z zakresu marketingu).
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, perswazyjne oraz asertywnych zachowań.
    • Samodzielność w działaniu i zdolność organizacji pracy własnej.
    • Zdolność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie.
    • Poczucie odpowiedzialności za rezultaty działań.
    • Chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swojego poziomu zawodowego.
    • Innowacyjność - zdolność do identyfikowania i wdrażania nowych możliwości biznesowych.
  • Co oferujemy:
    • Praca zdalna.
    • Praca na cały etat lub część etatu w godzinach 8:00-16:00.
    • Indywidualne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska.
    • Wynagrodzenie zawsze na czas, złożone z podstawy 20 zł/h, a po okresie próbnym zapewniamy atrakcyjny system premiowy.
    • Umowa zlecenie.
    • Praca w przyjaznej atmosferze miłośników zwierząt.
    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Czujesz, że jest to oferta pracy dla Ciebie? Nie wahaj się i aplikuj!

Twoje imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Twój adres e-mail
Ile masz lat?
Gdzie mieszkasz?
Gdzie pracowałeś oraz studiowałeś? Powiedz coś o sobie.
Podaj link do Twojej strony w sieciach społecznościowych (Facebook i Instagram)
Ile chciałbyś zarabiać miesięcznie?
Szukasz pracy:
Szukasz pracy na:
Czy lubisz kontakt z ludźmi?
Czy masz chęć do ciągłej nauki i rozwoju zawodowego?
Czy posiadasz poczucie odpowiedzialności za podjęte działania?
Skąd się dowiedziałeś o pracy w naszej firmie?
Możesz tu załączyć swoje cv (nie jest obowiązkowe)