Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Poszukujemy Asystenta ds. operacyjnych z językiem rosyjskim do spółek Grupy Alvis.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Co oferujemy:
- Elastyczny, nieregularny grafik (gotowość do pracy do późnych godzin wieczornych, a pozostałe dni wolne ustalane wcześniej).
- Wynagrodzenie zawsze na czas, złożone z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego.
- Umowa zlecenie na początek.
- Praca jest zdalna, ale jeśli mieszkasz w Trójmieście i masz prawo jazdy, to duży plus.
- Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie korespondencji biznesowej i bazy kontaktów kierownika.
- Pomoc w organizacji eventów.
- Bieżące wsparcie w prawidłowym działaniu firmy.
- Realizacja zadań powierzonych przez kierownika.
- Szczegółowy zakres pozostałych obowiązków jest zależny od twoich umiejętności i doświadczenia – chętnie posłuchamy o nich podczas rozmowy kwalifikacyjnej i dopasujemy podział zadań do twoich kompetencji.

Wymagania:
- Biegła znajomość języka rosyjskiego.
- Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
- Umiejętność pracy z dużą ilością informacji.
- Dobra organizacja swojej pracy, doprowadzanie zadań do końca i na czas.
- Poczucie odpowiedzialności za rezultaty działań.
- Nie ma dla Ciebie zadań niemożliwych do zrealizowania

Rozpatrywani będą kandydaci z doświadczeniem lub bez.
Kandydat bez wymaganego doświadczenia przechodzi szkolenie i praktykę.

Prosimy o wysłanie maila z CV oraz z prezentacją wideo o sobie do 1 minuty (opowiedz nam o sobie i swoim doświadczeniu, dlaczego uważasz, że się nadajesz na to stanowisko) na adres -
Prosimy o dopisanie do swojego CV informacji o wynagrodzeniu, które cię interesuje oraz podanie linków do sieci społecznościowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.