Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu oraz dostosowania zawartości do preferencji Klienta. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności
Close
Zostaw swoje dane, abyśmy zadzwonili

Opieka nad psem w domu naszego opiekuna

alvis
alvis
alvis
alvis
alvis
alvis
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?

Z czego składa się opieka nad psem?

opieka nad psem Gdańsk
1
ZNAJOMOŚĆ OPIEKUNA I PSA

Darmowe zapoznanie z psem u petsittera. Wymieniamy opiekuna, jeśli będzie trzeba

2
TRANSPORT
Możemy pomóc przy transporcie psiaka z Twojego domu do mieszkania petsittera. Polecamy jednak, abyś sam przywiózł zwierzaka na opiekę. Dlaczego? Pies może czuć się niekomfortowo, gdy ktoś obcy zabierze go z jego mieszkania i zawiezie w nieznane miejsce. Psiaki o wiele lepiej czują się, gdy przyjadą do petsittera ze swoim właścicielem.
transport dla psa
3
Wyprowadzanie odbywa się w godzinach, do których pies jest przyzwyczajony.
WYPROWADZANIE
4
KARMIENIE, MYCIE LAP I ZABAWY W DOMU
Petsitter myje łapki psa po każdym spacerze oraz podaje pokarm w określonych przez Ciebie godzinach. Psiak otrzymuje tylko to jedzenie, które przekazałeś opiekunowi. W domu petsitter zapewnia psiakowi wiele uwagi i zabaw.
5
RAPORTY
Codzienne raporty sprawią, że będziesz czuł się komfortowo.

Cena opieki dobowej

+49,2 zł /doba
za jednego dodatkowego psa lub kota
+30%
Pilne (wykonanie usługi w ciągu 1-3 godzin od zamówienia) / święta
Jak będzie wygodniej złożyć zamówienie?
Czy korzystałes już kiedyś z naszych usług?
Dzięki naszym raportom nie musisz się martwić o to, jak przebiega opieka!
Agata
Raport 28.09

Z ciekawego w tej godzinie: Kropka jest bardzo ciekawska, chodzi po mieszkaniu, wszystko wącha. Pokazałam jej smycz, i od razu zaczęła machać ogonem. Poszłyśmy na spacer, Kropka była szalona! Zobaczyła przyjaciół na placyku i natychmiast stała się bardzo aktywna: skakała, biegała, rzucała się na wszystkich, gryzła za pupy. Wszyscy byli na początku zszokowani, ale potem złapali falę i skończyło się na tym, że wszyscy biegali i bawili się, nawet stary piesek. Ja też grałam z Kropką, zostawiając jej piłkę i kije. Nie piła wody, chociaż ją dawałam. Potem poszłyśmy na spacer nad morzem. Kropka zrobiła wszystkie sprawy, czasami chciała coś podnieść z ziemi, ale intonowałam i mówiłam nie podnosić, więc tego nie robiła. W domu umyłam jej łapki i nalałam jej wody, znowu zaczęła za mną biegać, jakbym ja też byłam pieskiem i obgryzała mnie całą, ale żartobliwie. Więc pomyślałam o zajęciu jej glowy i znowu graliśmy w grę: Kropka jest niesamowitym detektywem smakołyków. Kiedy wszystko znalazła i uspokoiła się, zostawiłam malucha.


Klienci nas kochaja

Teraz nie musisz komunikować się z dziesiątkami ludzi, aby najlepszy opiekun został znaleziony. Nasz system zrobi wszystko za ciebie. Szybko.

Często zadawane pytania

Co przekazać petsitterowi na opiekę nad moim zwierzakiem?
Lista rzeczy, które należy przekazać opiekunowi:

- jedzenie (na okres opieki, a najlepiej nieco więcej)

- 2 miski (do wody oraz do jedzenia), które są znane zwierzakowi

- legowisko, które zwierzę zna

- zabawki (ulubione zabawki Twojego pupila)

- obroża lub szelki znane psiakowi

- jeśli są używane to ubrania lub buty dla psów

Jeśli jest taka potrzeba to przekaż:

- leki (jeśli zwierzę przyjmuje leki to należy je przekazać opiekunowi razem z dokładnym ich dawkowaniem)

- smakołyki, do których pies jest przyzwyczajony oraz na które nie ma alergii

- akcesoria do chodzenia (np. wosk do łap, zabawki)

- grzebień i szampon (jeśli jest potrzeba mycia i pielęgnacji psa)

- podkłady higieniczne lub kuwetę (jeśli zwierzę załatwia swoje potrzeby również w domu)

- klatka (jeśli zwierzę jest przyzwyczajone do odpoczynku w takim legowisku)

Każdorazowo prosimy o informację przez e-mail, whatsapp lub messenger z listą rzeczy przekazanych razem z psem na opiekę do naszego opiekuna. ALVIS nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy przekazane opiekunowi i nie zwrócone w sytuacji, gdy nie posiada informacji o przekazaniu danego przedmiotu. W przypadku otrzymania listy rzeczy, sprawdzenia ich przez opiekuna podczas przekazania zwierzęcia oraz nie zwrócenia, którejś z nich zwrócone zostaną środki pieniężne równowartości brakującego przedmiotu.

ALVIS nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie przedmiotów należących do zwierzęcia - tak samo w przypadku przypadkowego zniszczenia ich przez opiekuna jak i zniszczenia ich przez zwierzę. Jeśli dana rzecz jest drogocenna prosimy o nie przekazywanie jej na opiekę.
Czy umowa jest zawarta?
Działamy zgodnie z umową użytkownika, płacąc za zamówienie, zgadzasz się z naszym Regulaminem.
W jaki sposób opiekunowie są sprawdzani w serwisie Alvis?
Mamy kilka etapów kontroli opiekunów.

Sprawdzamy dane osobowe kandydatów za pośrednictwem otwartych źródeł, prowadzimy kurs szkoleniowy opiekuna, który składa się z trudnego testu na temat podstaw komunikacji i pracy z psem.

Poza tym prosimy kandydata o pokazanie mieszkania i przeprowadzenie kilku spotkań szkoleniowych i spacerów pod opieką naszych mentorów.

Przed rozpoczęciem opieki również prosimy kandydata o podanie zaświadczenia o braku rejestrów karnych i zaświadczenia z miejsca pracy lub studiów, zbieranie danych osobowych i podpisywanie umowy. Staż odbywa tylko 1 na 10 kandydatów.
Jak to w ogóle działa?
Po wypełnieniu wniosku na stronie oddzwoni do Ciebie nasz operator i wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zwierzaka i terminu opieki. Następnie dobierzemy Ci odpowiedniego opiekuna i prześlemy Ci jego profil. W wyznaczonym czasie przyjedzie do Ciebie opiekun i zapozna się ze zwierzakiem. A po każdej opiece otrzymasz piękny raport ze zdjęciami zwierzaka i opowiadaniem, co robili podczas wizyty.
Jak odbywa się płatność?
Po złożeniu zamówienia wysyłamy fakturę pro forma z podsumowaniem płatności. Płacić można przelewem na konto bankowe.
Czy poradzi sobie opiekun z moim psem?
Wszyscy opiekunowie przechodzą selekcji i szkolenia, które obejmują kursy i staże w różnych spacerach z kuratorami. Jeśli masz skomplikowanego psa — dobierzemy doświadczonego człowieka, który na pewno sobie poradzi.